Skip to content
Al 20 jaar dé online drogist van Nederland!

Roter paracetamol liquid caps 500 mg

Productomschrijving

Indicatie: Bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts, zoals hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
Contraindicatie: Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
Zwangerschap: Ja, korte tijd
Borstvoeding: Ja, korte tijd
Dosering: 1-2, afhankelijk leeftijd en gewicht
Max.dagdosering: 3-6, afhankelijk leeftijd en gewicht
Leeftijd: vanaf 9 jaar
Gebruiksadvies: capsule in geheel doorslikken met wat water; minimaal 4 uur tussen innames aanhouden Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen.Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Wanneer naar de huisarts: Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Werkzame Stoffen
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg


Documenten
Bijsluiter (Klik om te downloaden)

Registratienummer: 120926
Registratiecode: RVG
Leverbaar: Ja

Bron: CBD
GPC: 10000856
Bewaarinstructies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Verwijder: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Risicowaarschuwing: Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Afleverstatus
Code: AV
Omschrijving: Algemene Verkoop
Toedieningsvorm: zachte capsules

Toepassingsgebied
Bij koorts en bij pijn

EAN(s): 8713304949198

Overige informatie over dit product

Artikelnummer
908203
EAN-code
8713304949198
Bijsluiter
Inhoud
20caps
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Gebruik / dosering
capsule in geheel doorslikken met wat water; minimaal 4 uur tussen innames aanhouden
Allergeneninformatie
Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
Geschikt vanaf
Vanaf 9 jaar
RVG registratienummer
120926
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1-2, afhankelijk leeftijd en gewicht
Maximale dosering
3-6, afhankelijk leeftijd en gewicht
Gebruiksadvies
capsule in geheel doorslikken met wat water; minimaal 4 uur tussen innames aanhouden
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen.Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Toedingingsvorm
zachte capsules
Gebruiksindicatie
1-2, afhankelijk leeftijd en gewicht
Gebruik tijdens zwangerschap
Ja, korte tijd
Gebruik tijdens borstvoeding
Ja, korte tijd
Gebruiksbeperking
Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen.Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Contra-indicaties
Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Eén van onze online drogisten helpt je graag verder!

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 50,- € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 50,- Gratis
België, besteding tot € 50,- € 5,95
België, besteding vanaf € 50,- Gratis
Duitsland € 5,95