Roter Paracetamol 500 mg (20tb)
Productomschrijving
Paracetamol 500 mg
Roter Paracetamol, tabletten 500 mg
Geneesmiddel RVG 28771 UAD
Claims
Roter Paracetamol behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende
geneesmiddelen.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
• Hoofdpijn
• Koorts en pijn bij griep en verkoudheid
• Koorts en pijn na vaccinatie
• Kiespijn
• Zenuwpijn
• Spit
• Spierpijn
• Menstruatiepijn.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
Samenstelling:
Werkzame stoffen: Een tablet bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat.
Dosering
De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
Wijze van gebruik
De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Vemedia Manufacturing B.V.
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX Diemen
Roter Paracetamol bevat 500 mg paracetamol en werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller.
De voordelen van Roter Paracetamol :
- Pijnstillend en koortsverlagend
- Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn en koorts
- Makkelijk oplosbaar in water
- Voor kinderen vanaf 6 jaar.
Gebruik:
Roter Paracetamol 500 mg tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water worden ingenomen. Aanbevolen dosering: •Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve tablet van 500 mg, 4-6 maal per dag. •Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg, 3-4 maal per dag. •Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. •Volwassenen: één of twee tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag. Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Overige informatie over dit product
Artikelnummer | 630207 |
---|---|
Merk | Roter |
EAN-code | 08713304103026 |
Inhoud | 20tb |
Ingrediënten | Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg |
Gebruik / dosering | minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden |
Houdbaarheid | Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. |
Geschikt vanaf | Vanaf 6 jaar |
RVG registratienummer | 28771=5223 |
RVH registratienummer | 28771=5223 |
GPC | 10000856 |
Aanbevolen dosering | 0,5-2 afhankelijk leeftijd |
Maximale dosering | 2-6, afhankelijk leeftijd |
Gebruiksadvies | minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden |
Bewaaradvies | Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C. |
Advies voor weggooien | Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak. |
Bijwerkingen en waarschuwingen | Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Lever- of nierstoornissen, fenylketonurie, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. |
Toedingingsvorm | tablet |
Gebruiksindicatie | 0,5-2 afhankelijk leeftijd |
Gebruik tijdens zwangerschap | Ja |
Gebruik tijdens borstvoeding | Ja, korte tijd |
Gebruiksbeperking | Lever- of nierstoornissen, fenylketonurie, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. |
Huisarts bezoeken | Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken. |
Toepassen bij | Bij koorts en bij pijn |
Werkzame stof | Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@droginet.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Bezorgkosten voor dit product
Nederland, besteding tot € 74,95 | € 4,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
België, besteding tot € 74,95 | € 5,95 |
België, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
Duitsland | € 5,95 |