Roter Paracetamol 500 mg bessen (20tb)
Productomschrijving
Paracetamol 500 mg bessen
Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen
Geneesmiddel RVG 28825 AV
Claims
Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen behoort tot de groep van de pijnstillers.
Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
U of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een bron van fenylalanine) bevat.
Samenstelling:
Werkzame stoffen: paracetamol
Hulpstoffen: mannitol (E421), crospovidone (E1202), aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur
Dosering
Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar:
1 tablet (500 mg) per keer, maximaal 3 tot 4 tabletten per dag.
Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar:
1 tablet (500 mg) per keer, maximaal 4 tot 6 tabletten per dag.
Volwassenen en kinderen in de leeftijd vanaf 15 jaar:
1 tot 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag
Wijze van gebruik
De tijd tussen twee innames dient tenminste 4 uur te bedragen. De laagste herhaling (3 of 4 keer per dag) is bedoeld voor kinderen in het lagere segment van de betreffende leeftijdsgroep.
De tablet moet opgezogen worden of opgelost worden in een half glas water. De tabletten mogen niet gekauwd worden.
Dit geneesmiddel mag uitsluitend gebruikt worden door volwassenen en kinderen die meer dan 27 kg wegen.
Lees de bijsluiter voor gebruik.
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Vemedia Manufacturing BV
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX Diemen
Roter Smelt Paracetamol 500 mg vermindert de pijn bij bijvoorbeeld hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts of bij een koortsaanval. Tevens handig voor onderweg, omdat je geen water nodig hebt. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller.
De voordelen van Roter Paracetamol :
- Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts
- Smelt in de mond, geen water nodig
- Ideaal bij moeite met slikken
- Een heerlijke bessensmaak
Gebruik:
Roter Smelt Paracetamol 500 mg tablet opzuigen en dus niet kauwen. Het kan zonder water ingenomen worden. Aanbevolen dosering: • Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag.• Kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.• Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tot 2 tabletten van 500 mg per keer. Maximaal 6 keer per dag.Roter Smelt Paracetaol 500 mg is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Overige informatie over dit product
Artikelnummer | 724043 |
---|---|
Merk | Roter |
EAN-code | 08713304103781 |
Inhoud | 20tb |
Ingrediënten | Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg |
Gebruik / dosering | opzuigen of oplossen in half glas water, niet op kauwen, 4 uur tussenpozen aanhouden |
Houdbaarheid | Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. |
Allergeneninformatie | Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Fenylketonurie. |
Geschikt vanaf | Vanaf 9 jaar |
RVG registratienummer | 28825 |
RVH registratienummer | 28825 |
GPC | 10000856 |
Aanbevolen dosering | 1-2 afhankelijk leeftijd |
Maximale dosering | 3-6, afhankelijk leeftijd |
Gebruiksadvies | opzuigen of oplossen in half glas water, niet op kauwen, 4 uur tussenpozen aanhouden |
Bewaaradvies | Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking op een droge plaats beneden de 25 C. |
Bijwerkingen en waarschuwingen | Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Lever- of nierinsufficintie. Niet i.c.m andere geneesmiddelen. Niet geschikt bij lichaamsgewicht lager dan 27 kilo. Niet langer dan 14 dagen gebruiken. |
Toedingingsvorm | smelttabletten |
Gebruiksindicatie | 1-2 afhankelijk leeftijd |
Gebruik tijdens zwangerschap | Mogelijk, zie bijsluiter |
Gebruik tijdens borstvoeding | Mogelijk, zie bijsluiter |
Gebruiksbeperking | Lever- of nierinsufficintie. Niet i.c.m andere geneesmiddelen. Niet geschikt bij lichaamsgewicht lager dan 27 kilo. Niet langer dan 14 dagen gebruiken. |
Huisarts bezoeken | Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken. |
Toepassen bij | Bij koorts en bij pijn |
Werkzame stof | Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg |
Contra-indicaties | Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Fenylketonurie. |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@droginet.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Bezorgkosten voor dit product
Nederland, besteding tot € 74,95 | € 4,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
België, besteding tot € 74,95 | € 5,95 |
België, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
Duitsland | € 5,95 |