Skip to content
Al meer dan 20 jaar dé online drogist van Nederland !

Roter paracetamol

€ 3.07
Kiyoh
Instructies & waarschuwingen
  • Doorslikken
  • Niet doorspoelen | Spoel product niet door de gootsteen, het toilet o.e.d.
  • Niet gebruiken in combinatie met alcohol.

Productomschrijving

Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Zwangerschap: Ja
Borstvoeding: Ja, korte tijd
Dosering: 0,5-2 afhankelijk leeftijd
Max.dagdosering: 2-6, afhankelijk leeftijd
Leeftijd: vanaf 6 jaar
Gebruiksadvies: minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, fenylketonurie, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Wanneer naar de huisarts: Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Werkzame Stoffen
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg


Documenten
Bijsluiter (Klik om te downloaden)

Registratienummer: 28771
Registratiecode: RVG
Leverbaar: Ja

Bron: CBD
GPC: 10000856
Bewaarinstructies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Verwijder: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Risicowaarschuwing: Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Afleverstatus
Code: UAD
Omschrijving: Uitsluitend apotheek of drogist
Toedieningsvorm: tablet

Toepassingsgebied
Bij koorts en bij pijn EAN(s): 8713304103644

Stel een vraag over dit product

Eén van onze online drogisten helpt je graag verder!

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 35,- € 3,99
Nederland, besteding vanaf € 35,- Gratis
België, besteding tot € 35,- € 4,99
België, besteding vanaf € 35,- Gratis
Duitsland € 12,99

Overige informatie over dit product

SKU
2759911
Merk
Roter
EAN
8713304103644
Tags
griep
Inhoud
50tabl
Soort
Paracetamol
Productgroup
Paracetamol
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Gebruik / dosering
minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden
Houdbaarheid
Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Geschikt vanaf
Vanaf 6 jaar
RVG registratienummer
52239
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
0,5-2 afhankelijk leeftijd
Maximale dosering
2-6, afhankelijk leeftijd
Gebruiks advies
minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden
Bewaar advies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Lever- of nierstoornissen, fenylketonurie, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Toedingingsvorm
tablet
Gebruiksindicatie
0,5-2 afhankelijk leeftijd
Gebruik tijdens zwangerschap
Ja
Gebruik tijdens borstvoeding
Ja, korte tijd
Gebruiksbeperking
Lever- of nierstoornissen, fenylketonurie, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Gelijktijdig gebruik
Nee

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.