Skip to content
Al 20 jaar dé online drogist van Nederland!

Saridon Pijnstillende Tabletten

Productomschrijving

Eén tablet Saridon bevat de werkzame bestanddelen paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg en coffeïne 50 mg.

  • Werkt snel en effectief
  • Voor verlichting van stevige hoofdpijn
  • Ook voor verlichting van o.a. zenuwpijn, kiespijn, spierpijn, spit en bij griep en verkoudheid


Over het merk

Saridon kent een lange historie in Nederland. Al meer dan een halve eeuw wordt Saridon gebruikt bij veelvoorkomende pijnen als hoofdpijn en rugpijn. Want Saridon werkt snel en effectief. Saridon is een pijnstiller die naast paracetamol ook coffeïne en het ontstekingsremmende Propyfenazon bevat. Deze bestanddelen vullen elkaar aan en zorgen ervoor dat de pijn snel verdwijnt.

Ingrediënten

Werkzame bestanddelen: paracetamol 250 mg; propyfenazon 150 mg en coffeïne 50 mg. Verder cellulose; hydroxypropylmethylcellulose; melkeiwitten; zetmeel; talk; magnesiumstearaat en colloïdaal silicium oxide. cellulose; hydroxypropylmethylcellulose; melkeiwitten; zetmeel; talk; magnesiumstearaat en colloïdaal silicium oxide. paracetamol 250 mg; propyfenazon 150 mg en coffeïne 50 mg.

Dosering

Volwassenen: 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per 24 uur. Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. Niet geschikt voor kinderen.

Bijwerkingen en waarschuwingen

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen of stoffen die behoren tot de zogenaamde "pyrazolinen-groep" zoals o.a. fenylbutazon en dipyron en bij afwijkingen in het bloedbeeld

Let op

Bevat 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet.

Gebruiksinstructies

Volwassenen: 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per 24 uur. Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. Niet geschikt voor kinderen.

Bewaaradvies

Niet boven 25°C bewaren. Saridon buiten bereik en zicht van kinderen houden

Gezondheidsclaims

Saridon bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

EAN(s): 8713091022272

Overige informatie over dit product

Artikelnummer
2792314
EAN-code
8713091022272
Inhoud
20tabl
Ingrediënten
Stof: coffene - Hoeveelheid: 50 mg
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 250 mg
Stof: propyfenazon - Hoeveelheid: 150 mg
Gebruik / dosering
4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water
Houdbaarheid
Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Allergeneninformatie
Allergie voor een van de werkzame stoffen. Overgevoelig voor pyrazolinon derivaten, afwijkingen bloedbeeld.
RVG registratienummer
03780
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1-2
Maximale dosering
6
Gebruiksadvies
4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of een leeftijd ouder dan 70 jaar. Lever-/nierfunctiestoornissen. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Niet langer dan 14 dagen gebruiken, zonder overleg arts.
Toedingingsvorm
tablet
Gebruiksindicatie
1-2
Gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruik tijdens borstvoeding
Nee
Gebruiksbeperking
Lever-/nierfunctiestoornissen. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Niet langer dan 14 dagen gebruiken, zonder overleg arts.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Toepassen bij
Ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.
Werkzame stof
Stof: coffene - Hoeveelheid: 50 mg
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 250 mg
Stof: propyfenazon - Hoeveelheid: 150 mg
Contra-indicaties
Allergie voor een van de werkzame stoffen. Overgevoelig voor pyrazolinon derivaten, afwijkingen bloedbeeld.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Eén van onze online drogisten helpt je graag verder!

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 35,- € 4,99
Nederland, besteding vanaf € 35,- Gratis
België, besteding tot € 35,- € 4,99
België, besteding vanaf € 35,- Gratis
Duitsland € 12,99