Skip to content
Al 20 jaar dé online drogist van Nederland!

Pch Paracetamol 500mg

Productomschrijving

Paracetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking
Paracetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

 

Dit middel wordt gebruikt bij:

- koorts en pijn bij griep en verkoudheid

- koorts en pijn na vaccinatie

- hoofdpijn

- kiespijn

- zenuwpijn

- spit

- spierpijn

- menstruatiepijn

Samenstelling:

Welke stoffen zitten er in dit middel?

De werkzame stof in dit middel is paracetamol. De andere stoffen (hulpstoffen) in dit middel zijn povidon (E1201), voorverstijfseld zetmeel,  stearinezuur (E570) en natriumzetmeelglycolaat type A.

Gebruik

Als uw arts niet anders voorschrijft is het gebruik als volgt:

Volwassen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht):

1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag (=24 uur).

Kinderen van 12-15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):

1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur.

Kinderen van 9-12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht):

1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 tabletten per 24 uur.

Kinderen van 6-9 jaar (22-30 kg lichaamsgewicht):

½ tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur.

De tijd tussen twee doseringen dient minimaal 4 uur te bedragen. Wanneer de verschijnselen van koorts en pijn weer opkomen, mag de toediening dus pas na 4 uur worden herhaald. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de desbetreffende leeftijdscategorie.

Het middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.

Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.

De tablet kan verdeeld worden in gelijke doses.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen en fabrikant

Teva

Swensweg 5

2031 GA Haarlem

Nederland
EAN(s): 8711218954482