Orthica Dino Orthiflor
Productomschrijving
Dino Orthiflor Kauwtablet
Probiotica voor kinderen met zwarte bessensmaak en 6 verschillende bacteriestammen
Dino Ortiflor Kauw is een probioticum niet geschikt voor kinderen tot 3 jaar. De handige kauwtablet heeft een lekkere zwarte bessensmaak en is gezoet met natuurlijke zoetstof.
Bevat vitamine D ter ondersteuning van de weerstand
Is gemakkelijk in gebruik, ook voor op reis
Goed te combineren met alle andere Orthica Dinou0092s
Heeft een lekkere zwarte bessensmaak
Verpakking
30 kauwtabletten
Probiotica voor kinderen met zwarte bessensmaak en 6 verschillende bacteriestammen
Ben je op zoek naar een handig en gemakkelijk probioticum voor kinderen? Dino Orthiflor Kauwtablet is geschikt voor kinderen van 3 jaar en ouder. Het handige kauwtablet heeft een lekkere zwarte bessensmaak en is gezoet met zoetstof van natuurlijke oorsprong (xylitol). Een tablet bevat 6 verschillende bacteriestammen, ofwel probiotica. Probiotica zijn levensvatbare bacteriu00ebn, je vindt ze ook in gefermenteerde voedingsmiddelen kaas, melk of yoghurt. Ter ondersteuning van de weerstand bevat elk kauwtablet ook 5 microgram vitamine D.
Dino Orthiflor Kauwtablet is gemakkelijk in gebruik. Dino Orthiflor Kauwtablet kan zonder water worden ingenomen, goed op het tabletje kauwen is voldoende. De aanbevolen dosering is 1 kauwtablet per dag, het liefst in de ochtend op een lege maag. Gebruik niet meer dan 2 tabletten per dag en bewaar Dino Orthiflor Kauw droog en bij kamertemperatuur, buiten bereik van kinderen. Dit product is vrij van gluten, lactose, soja-eiwit, sacharose, synthetische conserveermiddelen, synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen.
Gebruiksadvies
de aanbevolen dosering is 1 kauwtablet per dag. Bij voorkeur innemen op een lege maag. De maximale dosering is 2 kauwtabletten per dag, tenzij anders wordt geadviseerd. De maximale dagdosering niet overschrijden. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Bevat natuurlijke zoetstof. Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. Droog en bij kamertemperatuur bewaren, buiten bereik van kinderen. Een voedingssupplement kan een gevarieerde voeding en een gezonde leefstijl niet vervangen. Bevat als waarborg van kwaliteit een drooghoudzakje, niet geschikt voor consumptie.
Ingredienten (%RI)
Eu00e9n kauwtablet bevat:
% RI*
bacteriepreparaat
4 x 109 kve**
in ongeveer gelijke verhoudingen:
- Bifidobacterium animalis
- Bifidobacterium bifidum
- Lactobacillus acidophilus u00b9
- Lactobacillus acidophilus u00b2
- Lactobacillus paracasei
- Lactobacillus salivarius
Vitaminen
vitamine D3 (cholecalciferol) (200ie)
5 mcg
100
*RI = Referentie Inname
**kve = kolonievormende eenheden (levensvatbare bacteriu00ebn)
u00b9u00b4u00b2 van deze bacteriu00ebn zijn verschillende stammen gebruikt
Ingrediu00ebnten:
zoetstof (xylitol), bacteriecultuur, antiklontermiddel (siliciumdioxide, magnesiumstearaat), zwarte bessenaroma, vitamine.
Bevat geen
synthetische conserveermiddelen, synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen. Geschikt voor vegetariu00ebrs.
Bewaarvoorschriften
Droog en bij kamertemperatuur bewaren, buiten bereik van kinderen.
Geschikt voor vegetariu00ebrs
ja
Geschikt voor veganisten
nee
Gebruiken bij zwangerschap(wens)/Borstvoeding
ja
Leeftijd (geadviseerd)
3+ EAN(s): 8714439570134
Overige informatie over dit product
Artikelnummer | 909559 |
---|---|
EAN-code | 8714439570134 |
Inhoud | 30ktabl |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Eén van onze online drogisten helpt je graag verder!

Bezorgkosten voor dit product
Nederland, besteding tot € 35,- | € 4,99 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 35,- | Gratis |
België, besteding tot € 35,- | € 4,99 |
België, besteding vanaf € 35,- | Gratis |
Duitsland | € 12,99 |