Idyl Paracetamol 500mg (50st)
Productomschrijving
IDYL Paracetamol 500 mg, tabletten
Geneesmiddel RVG 28891=53055 UAD
Claim
IDYL Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.
Toepassing
IDYL Paracetamol wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Samenstelling
Werkzame stof: Elke tablet bevat 500mg paracetamol
Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B)
Dosering
Volwassenen:
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag
Gebruik bij kinderen
4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een
bepaalde groep.
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening
herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
Aanwijzing voor gebruik
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
• IDYL Paracetamol is voorzien van een breukgleuf om ze gemakkelijk door te breken.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering
:
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen
Nederland
Overige informatie over dit product
Artikelnummer | 906182 |
---|---|
Merk | Idyl |
EAN-code | 08717275055193 |
Inhoud | 50st |
Ingrediënten | Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg |
Gebruik / dosering | minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden |
Houdbaarheid | Niet meer gebruiken na datum op verpakking achter niet gebruiken na. |
Geschikt vanaf | Vanaf 4 jaar |
RVG registratienummer | 28891=5305 |
RVH registratienummer | 28891=5305 |
GPC | 10000856 |
Aanbevolen dosering | 0,5-2 afhankelijk leeftijd |
Maximale dosering | 1,5-6, afhankelijk leeftijd |
Gebruiksadvies | minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden |
Bewaaradvies | Buiten bereik en zicht van kinderen houden; beneden 25 C in oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen licht. |
Bijwerkingen en waarschuwingen | Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmamet allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. |
Toedingingsvorm | tablet |
Gebruiksindicatie | 0,5-2 afhankelijk leeftijd |
Gebruik tijdens zwangerschap | Ja |
Gebruik tijdens borstvoeding | Ja, korte tijd |
Gebruiksbeperking | Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmamet allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. |
Huisarts bezoeken | Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken. |
Toepassen bij | Bij koorts en bij pijn |
Werkzame stof | Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@droginet.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Bezorgkosten voor dit product
Nederland, besteding tot € 74,95 | € 4,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
België, besteding tot € 74,95 | € 5,95 |
België, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
Duitsland | € 5,95 |