Skip to content
Al 20 jaar dé online drogist van Nederland!

Hot Coldrex

Productomschrijving

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Hot Coldrex bevat 500 mg paracetamol en 30 mg vitamine C. Deze verpakking bevat 10 zakjes Hot Coldrex poeder voor hete drank met citroensmaak. Hot Coldrex behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koorts Geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Dosering Dosering: volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 zakje per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 zakjes per 24 uur. Strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker en vul deze voor de helft met warm water. Goed omroeren en opdrinken. Eventueel naar smaak suiker toevoegen. Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar. Ingrediënten Hulpstoffen: o.a. natriumcitraat en sucrose. Allergeneninformatie Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen. Te Gebruiken Bij Toepassing: bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Niet te gebruiken bij Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen. Gevaarlijke stoffen

EAN(s): 5701007033361 / 8710464112219

Overige informatie over dit product

Artikelnummer
896211
EAN-code
5701007033361
Merk
Hot Coldrex
EAN-code
8710464112219
Inhoud
10stuks
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Stof: ascorbinezuur - Hoeveelheid: 30 mg
Gebruik / dosering
werking houdt minstens 3 uur aan
Houdbaarheid
2- Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking en inhoud na EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Allergeneninformatie
Kinderen onder de 12 jaar.
Geschikt vanaf
Vanaf 12 jaar
RVG registratienummer
06282
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1
Maximale dosering
6
Gebruiksadvies
werking houdt minstens 3 uur aan
Bewaaradvies
6- Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt. Diabetici en natriumbeperkt dieet.Niet i.c.m. andere paracetamol bevattende middelen. Niet langer dan 3 koorts tot 5 pijn dagen gebruiken.
Toedingingsvorm
sachet
Gebruiksindicatie
1
Gebruik tijdens zwangerschap
Ja
Gebruik tijdens borstvoeding
Ja, korte tijd
Gebruiksbeperking
Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt. Diabetici en natriumbeperkt dieet.Niet i.c.m. andere paracetamol bevattende middelen. Niet langer dan 3 koorts tot 5 pijn dagen gebruiken.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Stof: ascorbinezuur - Hoeveelheid: 30 mg
Contra-indicaties
Kinderen onder de 12 jaar.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Eén van onze online drogisten helpt je graag verder!

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 50,- € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 50,- Gratis
België, besteding tot € 50,- € 5,95
België, besteding vanaf € 50,- Gratis
Duitsland € 5,95