Skip to content
Al 20 jaar dé online drogist van Nederland!

Healthypharm Paracetamol 500mg

Productomschrijving

Healthypharm Paracetamol 500mg is een geneesmiddel. Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Dosering Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag Kinderen: 4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag 6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag 9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag 12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen. De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen. Waarschuwingen Niet te gebruiken bij overgevoeligheid van één van de bestanddelen. Tijdens de zwangerschap en tijdens de periode van borstvoeding alleen gebruiken op advies arts. Wees extra voorzichtig met paracetamol: - Als langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden - Als u een stoornis in de lever- en nierwerking heeft - Als u in 1 keer enkele malen de maximale dagdosis (3 gram) inneemt. Dit kan de lever zeer ernstig beschadigen; bewusteloosheid treedt daarbij niet op. De beschadiging van de lever is echter onomkeerbaar. Er dient onmiddellijk medische hulp te worden ingeroepen - Voorzichtigheid is geboden bij chronisch gebruik van grote hoeveelheden alcohol, de dagdosering dient dan de 2 gram niet te overschrijden. Lees voor gebruik de bijsluiter.

EAN(s): 8714632070332

Overige informatie over dit product

Artikelnummer
952178
EAN-code
8714632070332
Merk
Healthypharm
Inhoud
50tabl
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Gebruik / dosering
minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden
Geschikt vanaf
Vanaf 4 jaar
RVG registratienummer
20652
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
0,5-2 afhankelijk leeftijd
Maximale dosering
1,5-6, afhankelijk leeftijd
Gebruiksadvies
minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking op een donkere plaats beneden de 25 C.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Voorzichtig i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Toedingingsvorm
tablet
Gebruiksindicatie
0,5-2 afhankelijk leeftijd
Gebruik tijdens zwangerschap
Ja
Gebruik tijdens borstvoeding
Ja, korte tijd
Gebruiksbeperking
Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Voorzichtig i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Eén van onze online drogisten helpt je graag verder!

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 50,- € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 50,- Gratis
België, besteding tot € 50,- € 5,95
België, besteding vanaf € 50,- Gratis
Duitsland € 5,95