Vitazouten Natrium chloratum/mur. huidgel Nr. 08
De huidgels van Vita-reform zijn op basis van Aloë vera huidgel met daaraan, naar keuze, de toevoeging van één of meerdere soorten celzouten.
De gel heeft als eigenschap vrijwel direct in de huid te trekken, zonder dat het behandelde oppervlak vet blijft.
Deze eigenschap maakt de Aloë vera huidgel tot een ideaal “transportmiddel” van de celzouten. De celzout-ionen worden op deze manier direct de huid ingebracht en kunnen zich vandaar, via de capillaire vaatjes, in het onderliggende weefsel verspreiden. Vandaar dat de celzouten niet alleen effectief werken aan het huidoppervlak, maar ook op de onderliggende weefsels.
Samenstelling:
Aloë-Care® gel (parabeen-vrij) met Natrium chloratum/mur. vitazout.
Gebruik:
2 x daags licht insmeren
Producent:
Vita-Reform Van der Snoek
Krabbedijk 4
8731 CE Wommels
02-2015
Sorry, tijdelijk niet voorradig.Vul je e-mailadres in en je ontvangt van ons bericht zodra wij het artikel weer kunnen leveren.
Blijf op de hoogte van dit product50
Vanaf 4 € 9,16 p/s
Waardering: 4 sterren30 dagen
bedenktijd
Veilig
betalen
Gratis bezorging
vanaf € 40
Voor 22:00 besteld
morgen in huis*