x
Drogisterij.net maakt gebruik van cookies
We gebruiken cookies om statistieken bij te houden en om jouw voorkeuren op te slaan.
Door op 'Alle cookies accepteren' te klikken ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring
€ 0,00
Homepage

Belangrijk nieuws Drogisterij.net

Het coronavirus verandert het dagelijks leven. Als bedrijf ontkomen ook wij niet aan maatregelen zoals het beschermen van onze medewerkers. Tegelijkertijd willen we u van producten voorzien die u nodig heeft.


Het is drukker dan normaal. Door alle overheidsmaatregelen en de toeloop van bestellingen zijn we helaas niet in staat om alle bestellingen op tijd bij u als klant te krijgen. Het kan dus zijn dat uw bestelling later komt dan verwacht. Natuurlijk werken wij met 'man/vrouw en macht' om dat zoveel als mogelijk te beperken. Alvast onze excuses hiervoor en dank voor uw vertrouwen.


Wij hopen dat u de komende tijd gezond doorkomt.


Healthypharm ibuprofen liquid capsules

Healthypharm
Healthypharm ibuprofen liquid capsules
Productomschrijving

Healthypharm ibuprofen liquid capsules

Laatste voorraad! - Dit product is uit ons assortiment gegaan.

 

Indicatie: Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.
Contraindicatie: Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers NSAIDs. Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap. Ernstige uitdroging. Actieve bloeding of aandoening die lijdt tot een abnormale vorming van bloedcellen.Gebruik andere NSAID pijnstillers of meer dan 75 mg aspirine per dag. Adolescenten en kinderen met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg.
Zwangerschap: Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden
Borstvoeding: Ja, korte tijd
Dosering: 1
Max.dagdosering: 3
Leeftijd: vanaf 12 jaar
Gebruiksadvies: 6 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen


Afmetingen

Hoogte: 4.5 cm
Breedte: 11.5 cm
Diepte: 1 cm

Let op: vanwege de scherpe prijsstelling van dit product kunt u er maximaal 5 tegelijk van afnemen.

Vanwege het coronavirus iets langere levertijd op al onze producten.

Voorraad
>50
20caps
€ 3,34
+ Winkelmand
Instructies & Waarschuwingen
Oraal innemen Niet doorspoelen Vanaf 12 jaar Aanbieden medicijnen
Daarom Drogisterij.net...
  • 70.000 artikelen
  • Veilig betalen    
  • 14 dagen bedenktijd
Bekijk alle Voordelen
Bijbehorende producten
Geen recensies schrijf recensie en krijg korting
Bezorgkosten voor dit product
  • NederlandBesteding tot Ä 40,-€ 3,99
  • NederlandBoven Ä 40,-Gratis!
  • Belgie besteding tot Ä 40,-€ 4,99
  • Belgie besteding vanaf Ä 40,-Gratis!
  • Duitsland€ 12,99
  • Europa€ 16,95
  • Brievenbus (alleen Nederland)€ 3,99
  • Rembours (alleen Nederland)€ 12,50
Overige informatie over dit product
  • Fabrikant: Healthypharm (Website)
  • Artikelnummer: 828772
  • EAN Code(s): 8714632069916 / 8712755212226
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vraag & Antwoord
Er zijn nog geen vragen voor dit product aanwezig.
Stel je vraag over dit product aan ons
Mensen kochten ook
Bekijk de voordelen van Drogisterij.net
SERVICE
DROGISTERIJ.NET