x
Drogisterij.net maakt gebruik van cookies
We gebruiken cookies om statistieken bij te houden en om jouw voorkeuren op te slaan.
Door op 'Alle cookies accepteren' te klikken ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring
€ 0,00
Homepage

Sinaspril Paracetamol 120mg Kauwtabletten

Sinaspril
Sinaspril Paracetamol 120mg Kauwtabletten
Productomschrijving

Sinaspril Paracetamol 120mg Kauwtabletten

Kinderparacetamol ter verlichting van Hoofdpijn, griep en andere vormen van ziek zijn.

 

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 10 tabletten bij kinderkwaaltjes


Werkt snel en effectief bij kinderkwaaltjes
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg zijn er voor je kindje, als hij/zij last heeft van verkoudheid, koorts of griep. Sinaspril werkt snel en effectief.

- Werkt snel bij pijn en koorts
- De kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen
- Geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden

Verkoudheid, pijn of koorts? Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel beter zien! Met paracetamol kunnen pijn en koorts worden aangepakt. Sinaspril is er speciaal voor kinderen en werkt snel en effectief bij pijn en koorts. Het is verkrijgbaar in vloeibare vorm of als kauwtablet en kan al vanaf 3 maanden gebruikt worden. Fijn om te weten: Sinaspril kan je al gebruiken bij kindjes vanaf 3 maanden!
Sinaspril. Eerste hulp bij kinderkwaaltjes.

Tip:
Heeft je kind nog moeite met kauwen? Dan is er ook Sinaspril Vloeibaar 120.

Disclaimer: Geneesmiddel Paracetamol. Lees voor gebruik de bijsluiter.


 

Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn
Contraindicatie: Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
Zwangerschap: NVT
Borstvoeding: NVT
Dosering: 0,5-3, afhankelijk leeftijd
Max.dagdosering: 2-18, afhankelijk leeftijd
Leeftijd: 3 mnd-6 jaar
Gebruiksadvies: 4 uur tussenpozen aanhouden, opkauwen of fijngemaakt met vloeistof innemen



Tags: kauwtabletten kind, koorts kind, kinderparacetamol, kinderpijnstiller



Afmetingen

Hoogte: 10.8 cm
Breedte: 4.5 cm
Diepte: 1.8 cm

Lees voor gebruik de bijsluiter



Werkzame stof(fen)
PARACETAMOL



Contra indicaties
Overgevoeligheid voor paracetamol.

Let op: van dit product kunt u er maximaal 5 tegelijk van afnemen.

Sorry, tijdelijk niet voorradig.Vul je e-mailadres in en je ontvangt van ons bericht zodra wij het artikel weer kunnen leveren.

Blijf op de hoogte van dit product
Tijdelijk niet voorradig 0

Sorry, tijdelijk uitverkocht
Instructies & Waarschuwingen
Lees bijsluiterJuiste doseringAanbieden medicijnen
Daarom Drogisterij.net...
  • 70.000 artikelen
  • Veilig betalen    
  • 30 dagen bedenktijd
Bekijk alle Voordelen
Vergelijkbare producten
Geen recensies schrijf een recensie
Bezorgkosten voor dit product
  • NederlandBesteding tot 40,-€ 3,99
  • NederlandBoven 40,-Gratis!
  • Belgie besteding tot 40,-€ 4,99
  • Belgie besteding vanaf 40,-Gratis!
  • Duitsland€ 12,99
  • Europa€ 16,95
  • Brievenbus (alleen Nederland)€ 3,99
  • Rembours (alleen Nederland)€ 12,50
Overige informatie over dit product
  • Fabrikant: Sinaspril (Website)
  • Artikelnummer: 862072
  • EAN Code(s): 8713091024825
  • RVG nummer: 12941
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vraag & Antwoord
Er zijn nog geen vragen voor dit product aanwezig.
Stel je vraag over dit product aan ons
Mensen kochten ook
Bekijk de voordelen van Drogisterij.net
SERVICE
DROGISTERIJ.NET