x
Drogisterij.net maakt gebruik van cookies
We gebruiken cookies om statistieken bij te houden en om jouw voorkeuren op te slaan.
Door op 'Alle cookies accepteren' te klikken ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring
€ 0,00
Homepage

Roter paracetamol

Roter
Roter paracetamol
Productomschrijving

Roter paracetamol

Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Zwangerschap: Ja
Borstvoeding: Ja, korte tijd
Dosering: 0,5-2 afhankelijk leeftijd
Max.dagdosering: 2-6, afhankelijk leeftijd
Leeftijd: vanaf 6 jaar
Gebruiksadvies: minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden


Afmetingen

Hoogte: 11.9 cm
Breedte: 4.7 cm
Diepte: 1.8 cm

Lees voor gebruik de bijsluiter



Werkzame stof(fen)
Paracetamol

Let op: van dit product kunt u er maximaal 5 tegelijk van afnemen.

Op zondag voor 22:00 uur
besteld, maandag in huis

Voorraad
>50
Inhoud
20tabl
€ 1,45
+ Winkelmand
Instructies & Waarschuwingen
Past door de brievenbusDoorslikkenNiet in combinatie met alcoholNiet doorspoelenVanaf 6 jaarAanbieden medicijnen
Daarom Drogisterij.net...
  • 70.000 artikelen
  • Veilig betalen    
  • 30 dagen bedenktijd
Bekijk alle Voordelen
Bijbehorende producten
Geen recensies schrijf een recensie
Bezorgkosten voor dit product
  • NederlandBesteding tot € 40,-€ 3,99
  • NederlandBoven € 40,-Gratis!
  • Belgie besteding tot € 40,-€ 4,99
  • Belgie besteding vanaf € 40,-Gratis!
  • Duitsland€ 12,99
  • Europa€ 16,95
  • Brievenbus (alleen Nederland)€ 3,99
  • Rembours (alleen Nederland)€ 12,50
Overige informatie over dit product
  • Fabrikant: Roter (Website)
  • Artikelnummer: 2759764
  • EAN Code(s): 8713304103026
  • RVG nummer: 52239
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vraag & Antwoord

Is roter smelttablet 500 mg bessensmaak glutenvrij (ook in de nieuwe verpakking?)

Ja dit is glutenvrij (geldt voor Roter Paracetamol 500mg, Roter Smelt Paracetamol 500mg en Roter Smelt Paracetamol 250mg Junior). Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur. - Productbeheer, 24 januari 2019

Stel je vraag over dit product aan ons
Mensen kochten ook
Bekijk de voordelen van Drogisterij.net
SERVICE
DROGISTERIJ.NET