€ 0,00
Homepage

Idyl Huismerk Paracetamol Kind 100mg

Idyl Huismerk
Productomschrijving

Idyl Huismerk Paracetamol Kind 100mg

Dit product is per 04-12-2016 uit ons assortiment gegaan. Op=op!

 

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, en spierpijn.

Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten.

- Bewaren niet boven 25 graden in de originele verpakking.
- Buiten bereik van kinderen bewaren.
- Voor het gebruik de bijsluiter raadplegen.

Met vruchtensmaak.

Lees voor gebruik de bijsluiter



Werkzame stof(fen)
PARACETAMOL



Contra indicaties
Overgevoeligheid voor paracetamol of voor overige bestanddelen van het preparaat

Op zondag voor 22:00 uur
besteld, maandag in huis

Voorraad
4
10 Caps
€ 1,09
+ Winkelmand
Instructies & Waarschuwingen
Lees bijsluiter Juiste dosering Geschikt vanaf 3 maanden Past door de brievenbus Aanbieden medicijnen
Daarom Drogisterij.net...
  • 70.000 artikelen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Veilig betalen    
  • 14 dagen bedenktijd
Bekijk alle Voordelen
Bezorgkosten voor dit product
  • NederlandBesteding tot € 30,-€ 3,95
  • NederlandBoven € 30,-Gratis!
  • Belgie besteding tot € 75,-€ 4,99
  • Belgie boven € 75,-Gratis!
  • Duitsland€ 12,99
  • Europa€ 14,95
  • Brievenbus (alleen Nederland)€ 3,95
  • Rembours (alleen Nederland)€ 12,50
Dit product is het meest gekocht door...
  • 78% - Vrouwen met een gemiddelde leeftijd van 39 jaar.
Overige informatie over dit product
  • Fabrikant: Idyl Huismerk (Website)
  • Artikelnummer: 193758
  • EAN Code(s): 8717275029163
  • RVG nummer: 28890
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vraag & Antwoord
Er zijn nog geen vragen voor dit product aanwezig. Wees de eerste om een vraag te stellen.
Stel je vraag aan ons
Mensen kochten ook
Bekijk de voordelen van Drogisterij.net
SERVICE
DROGISTERIJ.NET