€ 0,00
Homepage

Hot coldrex

Hot Coldrex
Hot coldrex
Productomschrijving

Hot coldrex

Hot Coldrex bevat 500 mg paracetamol en 30 mg vitamine C. Deze verpakking bevat 10 zakjes Hot Coldrex poeder voor hete drank met citroensmaak.

Hot Coldrex behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben. Hot Coldrex wordt gebruik bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Niet gebruiken bij allergie voor paracetamol, ascorbinezuur of voor een van de andere bestanddelen. Dit geneesmiddel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bijsluiter

De meest actuele versie van de bijsluiter vindt u in de Geneesmiddeleninformatiebank op de website van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen.

Wanneer en hoe te gebruiken?

Gebruiksadvies

Strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker. Vul het glas of de beker voor de helft met warm water, roer goed om en drink op. Eventueel naar smaak suiker toevoegen.

Dosering

Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 sachet (5 gram poeder) per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 sachets per 24 uur.

Maximale dosering

Er geldt een maximum van 3000 mg paracetamol per dag.

Interactie met voedsel

Bij chronisch alcoholisme dient u de dagdosering van 2 gram paracetamol niet te overschrijden (= 4 zakjes Hot Coldrex).

Leeftijd

Vanaf 12 jaar.

Wanneer mag u dit geneesmiddel niet gebruiken?

Contra-indicaties

Hot Coldrex mag niet gebruikt worden bij overgevoeligheid voor paracetamol of ascorbinezuur of voor één van de vermelde hulpstoffen.

Wanneer is voorzichtigheid geboden?

Risicowaarschuwing

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt, indien:

  • Lever- of nierfunctiestoornissen.
  • Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren).
  • Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever).
  • Syndroom van Gilbert.
  • Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie.
  • Hemolytische anemie.
  • Uitdroging.
  • Ondergewicht of ondervoeding.
  • Regelmatig alcoholgebruik.
  • Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur).
Neem onmiddelijk contact op als u deze symptomen krijgt: een infectie die ernstig wordt en gepaard gaat met diep, snel en moeilijk ademen, misselijkheid en braken na het innemen van paracetamol.

Gelijktijdig gebruik met medicijnen

Paracetamol kan de resultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden. Gebruikt u naast Hot Coldrex nog andere geneesmiddelen, of heeft u dat kort geleden gedaan of bestaat de mogelijkheid dat u in de nabije toekomst andere geneesmiddelen gaat gebruiken? Vertel dat dan uw arts of apotheker. Raadpleeg de bijsluiter voor een lijst met geneesmiddelen die de werking van Hot Coldrex kunnen beïnvloeden.

Gebruik bij besturen voertuigen

Dit middel heeft geen invloed op het besturen van voertuigen. Dit middel heeft geen invloed op het bedienen van machines.

Wanneer moet u uw huisarts raadplegen? (Raadpleeg uw huisarts bij)

Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, stop dan het gebruik van Hot Coldrex en raadpleeg een arts.

Zwangerschap en borstvoeding

Invloed op vruchtbaarheid

Er zijn geen effecten bekend.

Meer over dit geneesmiddel

Toedieningsvorm

Poeder voor hete drank

Verpakkingsvorm

Doosje met sachets

Werkzame stof

Paracetamol en ascorbinezuur (vitamine C).

Hulpstoffen

Sucrose, citroenzuur (watervrij) (E330), natriumsaccharine (E954), natriumcitraat (E331), curcumine (E100), maïszetmeel (gedroogd), natrium cyclamaat (E952), colloidaal silica (watervrij) (E551), citroensmaak, maltodextrine, butylhydroxyanisol (E320), natriumascorbaat (E301).

Toelichting bij hulpstoffen

Hot Coldrex bevat 3 gram sucrose per zakje en is daarom niet geschikt voor diabetici. Daarnaast bevat Hot Coldrex per zakje 358 mg natriumcitraat, wat overeenkomt met ongeveer 85 mg natrium. Hot Coldrex is daarom niet geschikt voor patiënten met een zoutarm dieet.

Hoe te bewaren?

Bewaaradvies

  • Buiten zicht en bereik van kinderen houden
  • Bewaren beneden 25 graden Celsius

Houdbaarheid

  • Controleer verpakking voor actuele houdbaarheidsdatum.
  • Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.

Wil je persoonlijk advies?

Heeft u nog vragen over dit geneesmiddel? Neem dan contact op met één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten bij jouw Coop winkel. Wij zijn bereikbaar tijdens de openingstijden van de winkel. Bestel dit geneesmiddel niet als je nog vragen hebt over dit geneesmiddel.

Deze pagina is het laatst gewijzigd op:

08-02-2018



Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Dosering: volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 zakje per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 zakjes per 24 uur. Strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker en vul deze voor de helft met warm water. Goed omroeren en opdrinken. Eventueel naar smaak suiker toevoegen. Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.

Geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.


Afmetingen

Hoogte: 12.5 cm
Breedte: 4 cm
Diepte: 6.5 cm

Lees voor gebruik de bijsluiter

Let op: van dit product kunt u er maximaal 5 tegelijk van afnemen.

Op werkdagen voor 22:00 uur
besteld, morgen in huis

Voorraad
>50
10 stuks
€ 4,86
+ Winkelmand
Instructies & Waarschuwingen
Oplossen in water Oraal innemen Niet doorspoelen Vanaf 12 jaar Aanbieden medicijnen
Daarom Drogisterij.net...
  • 70.000 artikelen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Veilig betalen    
  • 14 dagen bedenktijd
Bekijk alle Voordelen
Bijbehorende producten
Geen recensies schrijf recensie en krijg korting
Bezorgkosten voor dit product
  • NederlandBesteding tot € 35,-€ 3,99
  • NederlandBoven € 35,-Gratis!
  • Belgie besteding tot € 35,-€ 4,99
  • Belgie besteding vanaf € 35,-Gratis!
  • Duitsland€ 12,99
  • Europa€ 16,95
  • Brievenbus (alleen Nederland)€ 3,99
  • Rembours (alleen Nederland)€ 12,50
Overige informatie over dit product
  • Fabrikant: Hot Coldrex (Website)
  • Artikelnummer: 2463230
  • EAN Code(s): 5701007033361 / 8710464112219
  • RVG nummer: 06282
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vraag & Antwoord
Er zijn nog geen vragen voor dit product aanwezig.
Stel je vraag over dit product aan ons
Mensen kochten ook
Bekijk de voordelen van Drogisterij.net
SERVICE
DROGISTERIJ.NET