x
Drogisterij.net maakt gebruik van cookies
We gebruiken cookies om statistieken bij te houden en om jouw voorkeuren op te slaan.
Door op 'Alle cookies accepteren' te klikken ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring
€ 0,00
Homepage

Aspirine 500 mg

Aspirine
Aspirine 500 mg
Productomschrijving

Aspirine 500 mg

Helpt bij pijn

 

Helpt bij pijn

Aspirine is een veelzijdige pijnstiller en werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.

- De pijnstiller die al 4000 jaar wordt gebruikt!
- Verkrijgbaar in zowel tabletten als bruistabletten
- Krachtige pijnstiller

Aspirine is één van de bekendste merken onder de pijnstillers en het alleroudste middel van Bayer.
Aspirine heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Bij niet-bacteriële infecties is een NSAID zoals acetylsalicylzuur bijzonder geschikt vanwege de ontstekingsremmende en koortsverlagende werking.

Aspirine kan worden gebruikt bij bijvoorbeeld rugpijn, gewrichtspijn, nek- of schouderpijn en kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en klachten door griep en/of koorts of verkoudheid.

Aspirine, bij pijn, griep en verkoudheid. Bestel direct!


Aspirine, acetylsalicylzuur, aspirientje, pijnstiller


Afmetingen

Hoogte: 3.9 cm
Breedte: 8.7 cm
Diepte: 1.6 cm

Lees voor gebruik de bijsluiter

Let op: van dit product kunt u er maximaal 5 tegelijk van afnemen.

Op werkdagen voor 22:00 uur
besteld, morgen in huis

Voorraad
>50
20tabl
€ 3,93
+ Winkelmand
Instructies & Waarschuwingen
Past door de brievenbusJuiste doseringOraal innemenNiet gebruiken bij borstvoedingNiet doorspoelenVanaf 12 jaarAanbieden medicijnen
Daarom Drogisterij.net...
  • 70.000 artikelen
  • Veilig betalen    
  • 14 dagen bedenktijd
Bekijk alle Voordelen
Bijbehorende producten
Geen recensies schrijf recensie en krijg korting
Bezorgkosten voor dit product
  • NederlandBesteding tot € 40,-€ 3,99
  • NederlandBoven € 40,-Gratis!
  • Belgie besteding tot € 40,-€ 4,99
  • Belgie besteding vanaf € 40,-Gratis!
  • Duitsland€ 12,99
  • Europa€ 16,95
  • Brievenbus (alleen Nederland)€ 3,99
  • Rembours (alleen Nederland)€ 12,50
Overige informatie over dit product
  • Fabrikant: Aspirine (Website)
  • Artikelnummer: 2059603
  • EAN Code(s): 8713091000980 / 8717853870514 / 8719326197609
  • RVG nummer: 00613
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vraag & Antwoord

Bijwerking werken van aspirine

Gebruik Aspirine 500 mg niet: · wanneer u allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur of andere salicylzuurverbindingen of voor één van de andere bestanddelen van dit product. · wanneer u astma hebt gehad, veroorzaakt door toediening van salicylaten of stoffen met een vergelijkbare werking, met name pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende geneesmiddelen, NSAID’s genaamd. · wanneer u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. · wanneer u last heeft van een maag- en/of darmzweer. · wanneer u ernstige nierfunctiestoornissen heeft. · wanneer u ernstige leverfunctiestoornissen heeft. · wanneer u ernstige hartfunctiestoornissen heeft. · wanneer u meer dan 15 mg methotrexaat per week gebruikt (een geneesmiddel bij kanker, ernstige psoriasis en reumatoïde arthritis). · wanneer u een verhoogde bloedingsneiging hebt. · wanneer u bloedstollingsremmende middelen die via de mond worden ingenomen gebruikt en tegelijk meer dan 6 tabletten Aspirine 500 mg per dag wil gaan gebruiken.De kans op bloedingen wordt daardoor groter. - Christine, 12 november 2015

Wat zijn de ingredienten?

bevat Acetylcalisylzuur - kelly, 9 juli 2015

Wordt gelatine gebruik

Nee, in Aspirine ® 500 mg zit geen gelatine. - Drogisterij.net, 28 september 2017

Stel je vraag over dit product aan ons
Mensen kochten ook
Bekijk de voordelen van Drogisterij.net
SERVICE
DROGISTERIJ.NET