Skip to content
Al 20 jaar dé online drogist van Nederland!

Excedrin Migraine (20tb)

Productomschrijving

EXCEDRIN, filmomhulde tabletten

Geneesmiddel  RVG 102780
 
Claims 
Acetylsalicylzuur en paracetamol verminderen pijn en koorts en acetylsalicylzuur vermindert ook
ontsteking.
• Cafeïne is een mild stimulerend middel en verhoogt het effect van acetylsalicylzuur en paracetamol

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals
hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperking) met of zonder aura.
 
Niet gebruiken bij 
• allergisch (overgevoelig) bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. 
• ooit een allergische reactie hebt vertoond op andere geneesmiddelen die worden gebruikt om pijn, ontsteking of koorts te behandelen, zoals acetylsalicylzuur en salicylaten, of elk ander medicijn dat koorts en pijn vermindert (NSAID’s zoals diclofenac en ibuprofen). De reacties kunnen zijn: astma, piepen bij het ademen of kortademig zijn, huiduitslag of netelroos (uitslag op de huid met roze bulten en erge jeuk), zwelling van het gezicht of de tong, loopneus. Als u niet zeker bent, vraag het dan aan uw arts of apotheker.
• een maag- of darmzweer hebt of als u een voorgeschiedenis van peptische zweer hebt.
• bloed in uw stoelgang of zwarte stoelgang hebt opgemerkt (symptomen van maagdarmbloeding of -
perforatie).
• hemofilie of andere bloedstoornissen vertoont
• ernstige hart-, lever- of nierproblemen hebt.
• meer dan 15 mg methotrexaat per week inneemt
• in de laatste 3 maanden van de zwangerschap bent (zie Zwangerschap, borstvoeding en
vruchtbaarheid).
 
Samenstelling: 
Werkzame stoffen:  250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 65 mg cafeïne.
Hulpstoffen:  Kern van de tablet: laag gesubstitueerd hydroxypropylcellulose, microkristallijne cellulose (E460),
stearinezuur.
Filmomhulling: hypromellose (E464), titaandioxide (E171), propyleenglycol, benzoëzuur (E210),
carnaubawas (E903).

Dosering 
Volwassenen (18 jaar of ouder):
• Voor de behandeling van hoofdpijn:
Neem 1 tablet met een vol glas water in als de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1 tablet innemen.
Neem bij ernstigere pijn 2 tabletten met een vol glas water in wanneer de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1-2 tabletten innemen.
Gebruik dit middel niet langer dan 4 dagen voor hoofdpijn zonder uw arts te raadplegen.

• Voor de behandeling van migraine:
Neem 2 tabletten in met een vol glas water als de migrainesymptomen of migraine-aura opkomen. Zo nodig kunt u nog 2 tabletten innemen met 4 tot 6 uur tussen de innames

Gebruik niet meer dan 6 tabletten in 24 uur voor de behandeling van hoofdpijn of migraine. Dat komt overeen met 1500 mg acetylsalicylzuur, 1500 mg paracetamol en 390 mg cafeïne.

Wijze van gebruik 
Lees voor gebruik de bijsluiter. 

Let op de maximale dagdosering 

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare B.V.
Van Asch van Wijckstraat 55G
3811 LP Amersfoort
Nederland

Overige informatie over dit product

Artikelnummer
934825
Merk
Excedrin
EAN-code
08713177008268
Inhoud
20tb
Ingrediënten
Stof: acetylsalicylzuur - Hoeveelheid: 250 mg
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 250 mg
Stof: cafene - Hoeveelheid: 65 mg
Gebruik / dosering
6-8 uur tussenpozen aanhouden
Houdbaarheid
Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Allergeneninformatie
Niet gebruiken bij allergie voor n van de stoffen in dit medicijn. Bij maagdarmzweer of gehad, bloed in stoelgang, zwarte stoelgang, hemofilie, bloedstoornissen, ernstige hart-, lever-/nierproblemen. Overgevoelig salicylzuur verbindingen. Gebruik methotrexaat. Tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap.
Geschikt vanaf
Vanaf 18 jaar
RVG registratienummer
102780
RVH registratienummer
102780
GPC
10000857
Aanbevolen dosering
1-2
Maximale dosering
6
Gebruiksadvies
6-8 uur tussenpozen aanhouden
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of een leeftijd ouder dan 70 jaar. Beperk caffene houdende middelen
Toedingingsvorm
tabletten
Gebruiksindicatie
1-2
Gebruik tijdens zwangerschap
Nee
Gebruik tijdens borstvoeding
Nee
Gebruiksbeperking
Beperk caffene houdende middelen
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Toepassen bij
Voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen met of zonder aura
Werkzame stof
Stof: acetylsalicylzuur - Hoeveelheid: 250 mg
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 250 mg
Stof: cafene - Hoeveelheid: 65 mg
Contra-indicaties
Niet gebruiken bij allergie voor n van de stoffen in dit medicijn. Bij maagdarmzweer of gehad, bloed in stoelgang, zwarte stoelgang, hemofilie, bloedstoornissen, ernstige hart-, lever-/nierproblemen. Overgevoelig salicylzuur verbindingen. Gebruik methotrexaat. Tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@droginet.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95