eigenschappen - Zuiverend: De reinigingsgel verwijdert onzuiverheden, ook diep in de huid - Milde peeling: De scrubdeeltjes helpen de poriën te openen en zuiveren de huid van mee-eters - Matterend masker: Indien je de gel een paar minuten op je gezicht in laat trekken, voorkom je een glimmende huid - Anti-bacterieel: De anti-bacteriële eigenschappen helpen bacteriën, die puistjes veroorzaken, te verminderen - Anti-irritatie: De milde formule irriteert de huid niet
Resultaat: de huid is grondig gereinigd en zichtbaar zuiverder.
Ik gebruik het product al bijna een jaar. Ik vind het heerlijk. Mijn huid wordt er minder vet door en voelt zacht aan.
Als ik het een tijdje niet gebruik dan merk ik gewoon echt dat mijn huid er minder fijn uitziet en zeker minder fijn voelt.
Echt super! schrijf recensie > alle recensies (4) >
Ik gebruik het product al bijna een jaar. Ik vind het heerlijk. Mijn huid wordt er minder vet door en voelt zacht aan.
Als ik het een tijdje niet gebruik dan merk ik gewoon echt dat mijn huid er minder fijn uitziet en zeker minder fijn voelt.
Echt super!
ik vind het niet echt super.. Ik gebruik het al een paar week en het helpt helemaal niets tegen mijn pukkels. evenals tegen een glimmende hoofdhuid. Ik raad het dus af
ik vind het niet echt werken. Ik gebruik het nu al een paar week en het heeft totaal geen effect. Het geeft wel een fris gevoel maar dat vind ik ook het enige. Ik raad het dus sterk af!
ik vind het niet echt geweldig werken. Ik gebruik het nu al een paar week en er is totaal niets veranderd. Ik heb best wel erg last van pukkeltjes en al dat soort dingen. Maar het voorkomt ze totaal niet. Ik raad het dus sterk af!!
Wilt u iemand anders attent maken op dit artikel?
Vul dan onderstaand formulier in en deze persoon krijgt via e-mail dit artikel te zien. Leuk om elkaar op de hoogte te houden van de aanbiedingen en nieuwe artikelen van Drogisterij.net. U kunt ook uw eigen persoonlijke boodschap erbij vermelden.
> Druk deze pagina af
Geef aan waarvan u op de hoogte gehouden wilt worden. Zodra dit product weer op voorraad of in de aanbieding is, informeren wij u per e-mail.
Wilt u een offerte voor grote aantallen? Vul dan alle velden van onderstaand formulier in en klik op Verstuur.
Vaste klanten krijgen een oplopende korting. Deze korting is afhankelijk van de totale aankopen. De maximale korting is 10%. Over producten die in de aanbieding zijn wordt geen korting berekend. Dit omdat de aanbiedingen altijd meer dan 10% korting bieden. Daarmee heeft de klant dus altijd het maximale voordeel.
De korting is geldig tot 90 dagen na de laatste bestelling. Daarna wordt de korting afgebouwd. Vaste klanten die regelmatig bestellen behouden dus hun hoge korting.
Vaste klanten kunnen Gapers sparen die kunnen worden ingewisseld voor leuke gratis producten. De voordelen van het sparen van Gapers:
- Gapers sparen is gratis en gemakkelijk.
- Supersnel: 10 Euro = 2 Gapers.
- Inwisselen voor mooie geschenken.
- Geschenken al vanaf 3 Gapers.
- Veel mogelijkheden om Gapers te verzamelen.