Ultrasun Zonnebrand Sport Clear Gel Medium Factor(spf) 20
Voor mensen met een gevoelige huid, watersporters en kinderen.
Een glasheldere, goed verdeelbare lotion met vitamine E. Vooral geschikt voor mensen met een gevoelige huid, watersporters en kinderen. - Watervast - Ongeparfumeerd - Zonder vetten en emulgatoren Dosering en wijze van gebruik Breng de zonnebescherming altijd in de schaduw op en ongeveer 30 tot 60 minuten voor het zonnebad. De producten van Ultrasun(R) voldoen op alle punten aan de hoge eisen van de modernste zonbeschermende producten. Ze hebben hoge beschermingsfactoren (UVA + UVB), zijn water en transpiratie vast, lang werkzaam en bij normaal gebruik kan het product 1 keer per dag worden aangebracht.
Ik gebruik Ultrasun zonnebrand al meer dan 8 jaar. Dit is de allerbeste zonnenbrand voor mensen die snel verbranden en met een lichte huid. schrijf recensie > alle recensies (2) >
Pas op Bevat alcohol dus voorzichtig met wondjes en ogen! Ultrasun(R) medium SPF 20 Sports (clear gel formula) bevat 200 ml zonnebrand. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Ik gebruik Ultrasun zonnebrand al meer dan 8 jaar. Dit is de allerbeste zonnenbrand voor mensen die snel verbranden en met een lichte huid.
Dit is het product tegen verbranding voor mij. heb een lichte huid, die snel wil verbranden. Maar 1x per dag opbrengen erg handig. Vind de gel het lekkerst, makkelijk op te brengen en SPF 20 is genoeg.
Wilt u iemand anders attent maken op dit artikel?
Vul dan onderstaand formulier in en deze persoon krijgt via e-mail dit artikel te zien. Leuk om elkaar op de hoogte te houden van de aanbiedingen en nieuwe artikelen van Drogisterij.net. U kunt ook uw eigen persoonlijke boodschap erbij vermelden.
> Druk deze pagina af
Geef aan waarvan u op de hoogte gehouden wilt worden. Zodra dit product weer op voorraad of in de aanbieding is, informeren wij u per e-mail.
Wilt u een offerte voor grote aantallen? Vul dan alle velden van onderstaand formulier in en klik op Verstuur.
Vaste klanten krijgen een oplopende korting. Deze korting is afhankelijk van de totale aankopen. De maximale korting is 10%. Over producten die in de aanbieding zijn wordt geen korting berekend. Dit omdat de aanbiedingen altijd meer dan 10% korting bieden. Daarmee heeft de klant dus altijd het maximale voordeel.
De korting is geldig tot 90 dagen na de laatste bestelling. Daarna wordt de korting afgebouwd. Vaste klanten die regelmatig bestellen behouden dus hun hoge korting.
Vaste klanten kunnen Gapers sparen die kunnen worden ingewisseld voor leuke gratis producten. De voordelen van het sparen van Gapers:
- Gapers sparen is gratis en gemakkelijk.
- Supersnel: 10 Euro = 2 Gapers.
- Inwisselen voor mooie geschenken.
- Geschenken al vanaf 3 Gapers.
- Veel mogelijkheden om Gapers te verzamelen.