Compeed zorgt voor een natuurlijke pijnverlichting van de blaar, om de pijn direct te stoppen. Door vocht van de huid te absorberen ontstaat een zacht gelkussentje dat zorgt voor een optimale bescherming tegen wrijving en druk
Door wrijving, waardoor de bovenste huidlagen van de voet worden beschadigd, kan een blaar ontstaan. Compeed werkt als een tweede huid door Second Skin Technologie
- Beschermt en verzacht tegen wrijving en geeft directe verlichting van blarenpijn. - Stoot vocht en bacteriën af om een infectie te helpen voorkomen. - Blijft enkele dagen zitten, zodat uw huid snel kan herstellen.
Topuitvinding, vergeet alle ander merken, neem de Compeed pleisters, die werken perfect.
Prijzige pleisters, maar het werkt goed en dat is wel wat waard toch! Heb menig uitje laten verpesten door pijnlijke blaren en dat is met deze pleisters over. Let op: echt op tijd plakken en niet als je al open blaren hebt, want op natte huid hechten ze niet goed.
Nadat ik deze pleisters gekocht heb geen laat meer gehad!!
Fantastische pleisters! Wel duur maar geld dubbel en dwars waard! Je voelt echt niet meer dat je een pijnlijke blaar hebt en blijft heel goed zitten, zelfs met douchen...
In één woord: wauw. Nooit meer last van pijnlijke blaren. Bij een gewone pleister had ik vaak dat het alleen maar meer ging schuren, maar met Compeed blarenpleisters is dat verleden tijd!
Zo fijn deze! Pleister op de blaar en je kunt gewoon weer lopen!
Werkt echt zo goed, blijft goed zitten, zelfs met een knellende schoen die ertegen wrijft. Heb er altijd 1 op zak!
Mijn linkervoet is enkele centimeters groter als mijn rechtervoet en zodoende veroorzaken nieuwe schoenen altijd blaren. Deze gel pleisters maken de pijn een stuk dragelijker.
Ik was op vakantie in Tenerife 2 weken geleden en had een open blaar onder mijn voetzool van 3 cm, afschuwelijk, pijn was niet te houden. Na 4 dagen leed was er eindelijk een apothekers assistente die wist wat juist was, Compeed blarenpleisters. Ik kon meteen weer lopen zonder pijn geweldig. Ze mogen 3 dagen op je voet zitten. Dat lukte bij mij niet omdat ik op blote voeten in mijn open schoenen liep. Maakte niet uit want er zaten er 5 in. De pijn was meteen weg en ondanks dat de blaar afgesloten was genas de huid snel, super.
Zou ik wel doen, dan kan het vocht eruit lopen, dan ontsmetten en dan fijn afplakken met de compeed pleisters. De huid geneest super snel, succes
Ik zelf zou het niet doen. De blaar verdwijnt ook met deze pleisters als ze niet kapot geprikt zijn. Is niet echt gezond voor je huidom kapot te prikken
Wilt u iemand anders attent maken op dit artikel?
Vul dan onderstaand formulier in en deze persoon krijgt via e-mail dit artikel te zien. Leuk om elkaar op de hoogte te houden van de aanbiedingen en nieuwe artikelen van Drogisterij.net. U kunt ook uw eigen persoonlijke boodschap erbij vermelden.
> Druk deze pagina af
Geef aan waarvan u op de hoogte gehouden wilt worden. Zodra dit product weer op voorraad of in de aanbieding is, informeren wij u per e-mail.
Wilt u een offerte voor grote aantallen? Vul dan alle velden van onderstaand formulier in en klik op Verstuur.
Vaste klanten krijgen een oplopende korting. Deze korting is afhankelijk van de totale aankopen. De maximale korting is 10%. Over producten die in de aanbieding zijn wordt geen korting berekend. Dit omdat de aanbiedingen altijd meer dan 10% korting bieden. Daarmee heeft de klant dus altijd het maximale voordeel.
De korting is geldig tot 90 dagen na de laatste bestelling. Daarna wordt de korting afgebouwd. Vaste klanten die regelmatig bestellen behouden dus hun hoge korting.
Vaste klanten kunnen Gapers sparen die kunnen worden ingewisseld voor leuke gratis producten. De voordelen van het sparen van Gapers:
- Gapers sparen is gratis en gemakkelijk.
- Supersnel: 10 Euro = 2 Gapers.
- Inwisselen voor mooie geschenken.
- Geschenken al vanaf 3 Gapers.
- Veel mogelijkheden om Gapers te verzamelen.