Weleda Coldcream
Een Creme voor de Schrale huid die ook werkt tijdens Ruwe Weersinvloeden zoals Kou.
Vette, verzorgende crème bij droge, schrale huid. Grondige bescherming tegen ruwe weersinvloeden en kou. Ook te gebruiken als nachtcrème.
EANCODE: 4001638098601
Lees verder...
Laatste recensie
Manon
10-05-2012
10
Heerlijke creme Ik houd van lekker een beetje vet en gebruik deze al jaren !
EANCODE(S): 4001638080347 / 4001638098601
ARTIKELNR: 4524142
Website fabrikant: Weleda
| Gekocht door |
Procent |
Leeftijd |
Advies |
| man | 35% | 46 | |
| vrouw | 65% | 45 | |
Bezorgkosten
| Nederland, België |
Besteding tot € 40,00 |
€ |
3,95 |
| Nederland, België |
Boven € 40,- Gratis! |
€ |
0,00 |
Europa (tot 2 kilo) |
€ |
14,95 |
Wereld (tot 2 kilo) |
€ |
18,95 |
Rembours (alleen Nederland) |
€ |
12,50 |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vertel wat je van dit product vindt en ontvang 1
Gaper.
-
-
Heerlijke creme Ik houd van lekker een beetje vet en gebruik deze al jaren !
-
heerlijke cream die ik gebruik voor mijn gezicht als dagcreme. Ik heb een zeer overgevoelig huid en ben snel allergisch (zelfs andere dagcremes van Weleda verdraag ik niet) maar deze is prettig: vet maar goed smeerbaar en trekt goed in.
-
Ik gebruik deze cream voor een probleem met handen/vingers deze vervellen nl een aantal keren per jaar wat vooral vervelend is maar ook best pijnlijk. de nieuwe huid is nl nog erg gevoelig. ik gebruik deze coldcream dan het verlicht de pijn en het geneesd ook sneller.
Voor dit product zijn nog geen vragen gesteld.
Dit product wordt afgedrukt.
> Mail een vriend of vriendin
> Druk deze pagina af
Wilt u een offerte voor grote aantallen? Vul dan alle velden van onderstaand formulier in en klik op Verstuur.