Fast Hair Kuur - Maximale Lengte In Minimale Tijd!
Fast Hair Kuur - Maximale Lengte In Minimale Tijd!
F.A.S.T. is speciaal ontwikkeld om uw haren zo snel mogelijk te laten groeien
Nisim F.A.S.T-kuur bestaande uit een set shampoo en conditioner F.A.S.T. Voor een versnelde groei van het hoofdhaar (tot wel 2 x zo snel).Gebruikt door zowel mannen als vrouwen.Inhoud: 1 x shampoo 360 ml en 1 x conditioner 360 mlGebruiksaanwijzing:De F.A.S.T. kuur is eenvoudig in gebruik, simpelweg elke dag uw haar wassen met de F.A.S.T. shampoo, uitspoelen en herhalen. Daarna de F.A.S.T. conditioner met de vingertoppen verdelen over de haarpunten (niet op de hoofdhuid), niet alleen de onderste haarpunten maar alle haarpunten. Slechts enkele minuutjes laten intrekken en vervolgens uitsproelen met warm water. (Indien uw haar meer verzorging nodig heeft dan kunt u de conditioner ook iets langer laten intrekken en dan pas uitspoelen).Hierna kunt u zoals u gewend bent het haar drogen en in model brengen.
Laatste recensie
schrijf recensie > alle recensies (123) >
F.A.S.T. voor een supersnelle haargroei F.A.S.T. staat voor 'Fortified Amino Scalp Therapy'. Dit is een gepatenteerde mix van hoogwaardig natuurlijke ingrediënten en essentiële aminozuren. De uitgekiende en intensief haargroeistimulerende formule ondersteunt een versnelde en gezonde haargroei, door middel van het gecombineerd gebruik van een effectieve F.A.S.T.-Shampoo en een bijgehorende F.A.S.T.-Conditioner.
Deze unieke en zorgvuldig samengestelde kuurbehandeling is rijk aan actieve werkstoffen en krachtige, haargroeistimulerende extracten. Dit zorgt voor een supersnelle haargroei, hetgeen binnen kort tijd resulteert in het verkrijgen van mooi lang haar. Natuurlijk, 100% veilig en geschikt voor alle haartypenDe F.A.S.T-kuur van Nisim heeft een natuurlijke samenstelling welke 100% veilig in gebruik is. De F.A.S.T-Shampoo en F.A.S.T-Conditioner zijn geschikt voor alle haartypen (zelfs voor geverfd of op een andere manier behandeld haar).
Het regelmatig gecombineerde gebruik van beide op elkaar afgestemde formules geeft het haar en de hoofdhuid als het ware een intensieve 'boost' aan stimulerende, voedende, verzorgende en opbouwende werkstoffen, welke nodig zijn om het haar blijvend te stimuleren en sneller te laten groeien.
De F.A.S.T-kuur kan zonder problemen dagelijks gebruikt worden voor een langere periode zoals enkele maanden of zelfs jaren.Resultaat reeds binnen slechts 3 tot 4 wekenDe meeste gebruikers van de F.A.S.T-kuur van Nisim bereiken zichtbare resultaten binnen slechts 3 tot 4 weken! De werkzame ingrediënten hebben ca. twee weken nodig om zich in de hoofdhuid op te bouwen, waarna de krachtige, haargroeistimulerende eigenschappen van de Nisim F.A.S.T-kuur snel zichtbaar zullen worden. Voor de F.A.S.T-kuur geldt hoe langer je het gebruikt hoe beter het resultaat wordt, het haar kan zonder problemen tot wel 2 x zo snel gaan groeien als normaal.
EANCODE(S): 624152205009
ARTIKELNR: 624152205009
| Gekocht door | Procent | Leeftijd | Advies |
| man | 11% | 33 | |
| vrouw | 89% | 30 |
Bekijk meer producten betreffende
Bezorgkosten
| Nederland, België | Besteding tot € 40,00 | € | 3,95 |
| Nederland, België | Boven € 40,- Gratis! | € | 0,00 | Europa (tot 2 kilo) | € | 14,95 | Wereld (tot 2 kilo) | € | 18,95 | Rembours (alleen Nederland) | € | 12,50 |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
-
-
Mijn haar is zeer snel gegroeid door deze shampoo en conditioner. net weer een setje besteld. REACTIE DOOR: nina DATUM: 21 april 2013 WAARDERING:

-
ik gebruik het al bijna 1jaar ,super!!!!
ik zie dat het werkt doordat mijn haaruitgroei snel zichtbaar is!
gebruik het om de 2dagen! REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 18 maart 2013 WAARDERING:

-
Door de vele positieve recensies heb ik het product gekocht. Ik gebruikte het product (bijna) iedere dag, zoals op de voorschriften staat. Ik ben nu 2 maanden verder en mijn haar lijkt juist langzamer te groeien dan voorheen! Mijn haar groeit al vrij snel van zichzelf, ik had kort haar en wil nu weer eens lang haar hebben, vandaar dat ik dit product gebruik, maar helaas mocht het niet baten. Ik ben dus, in vergelijking met vele anderen, totaal niet tevreden met het product! Als je het product toch wilt proberen raad ik je aan direct een masker te kopen bij een drogisterij omdat je haar zeer droog wordt van de shampoo. REACTIE DOOR: Eline DATUM: 27 januari 2013 WAARDERING:

-
Heel erg tevreden over de werking en mooi, glanzend haar. REACTIE DOOR: Elise DATUM: 14 januari 2013 WAARDERING:

-
Shampoo en conditioner 1x gebruikt, en mijn haar zit in ieder geval al mooier dan ooit! Nu wachten tot het snel gaat goeien. REACTIE DOOR: MH DATUM: 22 december 2012 WAARDERING:

-
Erg goede ervaring met dit product. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 27 november 2012 WAARDERING:

-
ik ben zeker onder de indruk van dit product, ookal ben ik er nog maar 3 weken mee bezig, in deze 3 weken (waarvan 2 weken worden gebruikt om de producten te laten inwerken op het haar) is mijn haar al 1.5 cm gegroeid! hier doe ik normaal zo'n anderhalve maand over! ik heb een heeeel trage haargroei en wil zo snel mogelijk lang haar mijn haar is nog nooit voorbij mijn schouders geweest maar nu.. eindelijk.. WEL! ik heb net myn 2e kuur besteld zodat ik zeker niet zonder val, zou zonde zijn. mijn haar voelt ook iets dikker en voller maar misschien 1 probleempje voor sommige mensen.. ik had mijn haar donkerblond geverft met een niet-permanente harverf, deze is inmiddeld heeeel erg afgeschoten tot gewoon blond. voor vele is dit misschien een probleem maar voor mij niet!! want ik was namelij al lang op zoek naar mijn eigen haarkleur omdat ik il stoppen met verven en raad maar.. dit is mijn eigen haarkleur !!!! ik heb mijn eigen haarkleur terug! dus wees er zeker van dat je een permanente kleuring gebruikt indien je je haar gekleurd wilt houden. 1 keer per week laat ik de shampoo en conditioner een kwartier intrekken, dit helpt ook enorm ! veel succes, EEN AANRADER ! REACTIE DOOR: francesca DATUM: 26 november 2012 WAARDERING:

-
Ik heb niet het idee dat het bij mij werkt REACTIE DOOR: kim DATUM: 19 november 2012 WAARDERING:

-
Ik ben kapster en visagiste van beroep,
en vind het altijd leuk en handig om nieuwe producten uit te proberen en of het ECHT werkt. Helaas was de fast kuur niet voor mij weg gelegd, Ik eet en leef gezond en krijg dagelijks mijn vitamine binnen, dit zou al een goede boost voor je haar moeten zijn. Ik heb stijl haar en gekleurd(bruin) en ik heb in de eerste week wel verschil gezien qua dikker worden en het voller worden van mijn haar, maar groeien? Nee helaas. Mijn haar is precies hetzelfde en ik heb het non stop elke dag(wat eigenlijk heel slecht is voor je haar) gebruikt. en het droogte enorm uit en mijn punten werden enorm opgelicht erdoor. volume: Ja Groeien:Nee. (als je je eigen shampoo na 5 weken weer gebruikt, bij mij is dat Aloe vera shampoo van Dr. Organic dan merk je pas hoe heerlijk je oude shampoo was)
Hoop dat iemand iets aan deze recensie heeft gehad. :)
Groetjes Melissa REACTIE DOOR: Melissa DATUM: 18 november 2012 WAARDERING:

-
ik was erg sceptisch en geloof ik niet,want haar groeit rond 1 cm-1,3 cm
zo groot had ik altijd uitgroei van geverftd haar(zomer meer dan in de winter)
maar sinds 2 weken gebruiken van deze ''wonder shampoo" mijn haar is all 0,9 tot 1,1 cm gegroeit,hoe ?weet ik niet
ik had enorm veel haar verlies 5cm vlekken,alles door stress-(mijn lieve moeder is net overleden, ) .maar nu een oplossing FAST ik krijg snel nieuwe haartjes en bestande groeien snel,zijn mooie glazend en zacht.
echte aanrader is geworden mijn shampo en conditioner nummer een(ik hoop ik dat werk deze altijd zo goed ) REACTIE DOOR: anna DATUM: 13 november 2012 WAARDERING:

-
Mijn haar is zeer snel gegroeid door deze shampoo en conditioner. net weer een setje besteld.
- Is dit product ook in de winkels of drogisterij verkrijgbaar? en zo ja bij welke? (3)
-
Volgens mij is dit product alleen online te koop. REACTIE DOOR: Liza DATUM: 16 januari 2013
-
Tot nu toe heb ik het product alleen nog maar online gevonden. REACTIE DOOR: Elise DATUM: 21 januari 2013
-
denk het niet REACTIE DOOR: isa DATUM: 18 maart 2013
-
Volgens mij is dit product alleen online te koop.
- Zorgt dit product er ook voor dat je haar dikker/voller word?
Ik heb namelijk ontzettend dun haar na 1 dag niet douchen is het plat in sliertjes langs m'n hoofd.. helpt het ook hier tegen? (3)
-
Ik vind van wel!!!
super product! REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 17 november 2012
-
Verschilt per haartype. Bij de meeste wel. REACTIE DOOR: Liza DATUM: 16 januari 2013
-
nee, werkt goed,maar ik vind niet dat het dikker word REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 18 maart 2013
-
Ik vind van wel!!!
super product!
- Ik zou dit product wel willen kopen, maar helpt het ook bij krullend haar, ik heb het nu tot aan m,n schouders, en ik ben echt zo ingesteld om langer haar te krijgen, maar ik ben bang dat als je zou stoppen met deze kuur er dingen met je haar kunnen gebeuren, zoals uitval of slecht eruit gaat zien, kan iemand mijn vraag beantwoorden? (2)
-
FAST is geschikt voor alle haartypen, dus ook voor krullend haar.
Na het stoppen met de kuur valt je haar echt niet uit. Je haar zal alleen niet meer sneller groeien. Je kunt FAST eigenlijk het beste vergelijken met een vitaminepil. REACTIE DOOR: klantenservice DATUM: 5 november 2012
-
tuurlijk voor krullen,waarom niet! REACTIE DOOR: isa DATUM: 18 maart 2013
-
FAST is geschikt voor alle haartypen, dus ook voor krullend haar.
Na het stoppen met de kuur valt je haar echt niet uit. Je haar zal alleen niet meer sneller groeien. Je kunt FAST eigenlijk het beste vergelijken met een vitaminepil.
- Werkt deze shampoo ook als je het 1 x per week gebruikt? (5)
-
Helaas is het resultaat zeer dan laag of er bijna niet. Voor het best resultaat moet je bijde producten dagelijks gebruiken. En dan ook goed laten inweken. REACTIE DOOR: Jennifer DATUM: 10 september 2012
-
Het is van belang de F.A.S.T kuur de eerste 2 weken dagelijk te gebruiken. De werkzame ingredienten dienen zich namelijk op te bouwen voordat ze effect hebben. Vanaf 2 weken kun je dan eventueel terug naar 5 keer per week. Het beste resultaat haal je bij dagelijks gebruik, de F.A.S.T kuur is hiervoor ook geschikt. REACTIE DOOR: Klantenservice DATUM: 2 november 2012
-
Ik was mijn haar om de 2 dagen, en het werkt echt! dus dagelijks niet nee.... REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 17 november 2012
-
Voorkeur gaat ook uit naar dagelijks. REACTIE DOOR: Liza DATUM: 16 januari 2013
-
Aan te raden valt om het product dagelijks te gebruiken voor een optimaal resultaat. REACTIE DOOR: Elise DATUM: 21 januari 2013
-
Helaas is het resultaat zeer dan laag of er bijna niet. Voor het best resultaat moet je bijde producten dagelijks gebruiken. En dan ook goed laten inweken.
- Ik heb heel dik (veel) haar, maar wil het graag laten groeien, het schiet alleen niet op. Wordt mijn haar hier nog dikker van? (4)
-
Het haar gaat er voller uitzien, maar wordt niet dikker! REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 7 mei 2012
-
IK DENK ZELF DAT NIET, MIJN HAAR ZIJN IETJE DUNNER GEWORDEN EN GROEIEN 2 KEER SNELLEN,IK BEN ZEER TEVREDEN REACTIE DOOR: ANNA DATUM: 13 november 2012
-
Het haar oogt na gebruikt dikker. REACTIE DOOR: Elise DATUM: 21 januari 2013
-
werkt goed!
dikker,nee hoor! REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 18 maart 2013
-
Het haar gaat er voller uitzien, maar wordt niet dikker!
- word je haar donkerder van deze shampoo als je blond haar hebt? (4)
-
Nee want het is geen kleurshampoo REACTIE DOOR: ciska` DATUM: 1 november 2012
-
Nee, een F.A.S.T kuur heeft geen invloed op het pigment van je haar. Ook bij langdurig gebruik zul je gewoon je eigen haarkleur behouden. REACTIE DOOR: Klantenservice DATUM: 2 november 2012
-
Nee REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 17 november 2012
-
Nee, het product heeft geen effect op uw haarkleur. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 14 januari 2013
-
Nee want het is geen kleurshampoo
- mag je ook je haren wassen om de dag met deze shampoo ik was mijn haren het liefst niet elke dag.
Mag je ook afwisselen met de shampoo's de eerste weken? (1)
-
Voor een optimaal resultaat zul je zeker de eerste 2 weken je haar dagelijks moeten wassen. Afwisselen met een andere shampoo zou ik niet doen. Stop je met FAST, stopt ook de versnelde haargroei. REACTIE DOOR: klantenservice DATUM: 5 november 2012
-
Voor een optimaal resultaat zul je zeker de eerste 2 weken je haar dagelijks moeten wassen. Afwisselen met een andere shampoo zou ik niet doen. Stop je met FAST, stopt ook de versnelde haargroei.
- mag je ook je haren wassen om de dag met deze shampoo ik was mijn haren het liefst niet elke dag.
Mag je ook afwisselen met de shampoo's de eerste weken? (1)
-
Het is van belang de F.A.S.T kuur de eerste 2 weken dagelijk te gebruiken. De werkzame ingredienten dienen zich namelijk op te bouwen voordat ze effect hebben. Vanaf 2 weken kun je dan eventueel terug naar 5 keer per week. Het beste resultaat haal je bij dagelijks gebruik, de F.A.S.T kuur is hiervoor ook geschikt. REACTIE DOOR: Klantenservice DATUM: 16 januari 2013
-
Het is van belang de F.A.S.T kuur de eerste 2 weken dagelijk te gebruiken. De werkzame ingredienten dienen zich namelijk op te bouwen voordat ze effect hebben. Vanaf 2 weken kun je dan eventueel terug naar 5 keer per week. Het beste resultaat haal je bij dagelijks gebruik, de F.A.S.T kuur is hiervoor ook geschikt.
- Op de bijsluiter staat dat voor optimaal resultaat je het elke dag moet gebruiken. Maar je haar word dan alleen maar heel vetter toch? (1)
-
Inderdaad! Ik gebruik het om de dag,zoals ik het altijd gedaan heb! Het werkt prima! REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 17 november 2012
-
Inderdaad! Ik gebruik het om de dag,zoals ik het altijd gedaan heb! Het werkt prima!
- Ik wil graag langer haar en ik ben bereid om dit product te proberen. Ik had altijd mooi lang blond haar maar, door het blonderen, fohnen en stijlen is mijn haar heel droog en verschrikkelijk afgebroken. Kan ik dit product gebruiken of wordt mijn haar er slechter door. (5)
-
Je haar wordt niet slechter door het gebruik van FAST. Maar ik zou naast FAST ook een speciaal masker gebruiken voor je haarpunten. Dit zou ik na het gebruik van de conditioner in mijn haarpunten doen. REACTIE DOOR: klantenservice DATUM: 5 november 2012
-
Je haar wordt niet slechter door het gebruik van FAST. Maar ik zou naast FAST ook een speciaal masker gebruiken voor je haarpunten. Dit zou ik na het gebruik van de conditioner in mijn haarpunten doen. REACTIE DOOR: klantenservice DATUM: 5 november 2012
-
Mijn haar is ook geblondeerd, en de conditie was slecht. Na 1x wassen kan ik al zeggen dat het er veel en veel mooier uitziet, het voelt ook prettig aan. Ik zou het zeker gaan proberen! REACTIE DOOR: MH DATUM: 22 december 2012
-
Na gebruik van dit product zal zeker verbetering optreden, het haar zal gevoed en verzorgd ogen. REACTIE DOOR: Elise DATUM: 21 januari 2013
-
mijn haar is ook beschadigd,maar door dit te gebruiken kan ik het meer aftoppen doordat het sneller groeit! REACTIE DOOR: isa DATUM: 18 maart 2013
-
Je haar wordt niet slechter door het gebruik van FAST. Maar ik zou naast FAST ook een speciaal masker gebruiken voor je haarpunten. Dit zou ik na het gebruik van de conditioner in mijn haarpunten doen.
- Ik gebruik sinds 1 week de Fast Shampoo en Conditioner. Op de bijsluiter staat, dat je de conditioner op de lengtes en punten moet aanbrengen en dat het niet op de hoofdhuid moet komen. Waarom is dit ? (1)
-
Als je het op de hoofdhuid doet, gaat je haar plat en slap zitten. Spoel de conditioner ook altijd goed uit! REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 7 mei 2012
-
Als je het op de hoofdhuid doet, gaat je haar plat en slap zitten. Spoel de conditioner ook altijd goed uit!
- ik lees overal dat je je haar 2x achter elkaar moet wassen, is dit echt nodig? (1)
-
Dit is inderdaad echt nodig.
De eerste keer wassen, reinig je de hoofdhuid voor ongeveer 70%. De tweede keer zorgt voor een 100% reiniging zodat alle actieve ingredienten in de shampoo en de conditioner goed in het haarzakje kunnen doordringen. REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 20 december 2011
-
Dit is inderdaad echt nodig.
De eerste keer wassen, reinig je de hoofdhuid voor ongeveer 70%. De tweede keer zorgt voor een 100% reiniging zodat alle actieve ingredienten in de shampoo en de conditioner goed in het haarzakje kunnen doordringen.
- ik vroeg me af als je met dat doucht of de rest van je lichaamshaar ook niet sneller gaat groeien?? (3)
-
Nee, alleen het haar op je hoofdhuid. REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 2 november 2011
-
Nee, alleen het haar op je hoofdhuid. REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 2 november 2011
-
Het product heeft enkel effect op de groei van uw hoofdhaar. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 14 januari 2013
-
Nee, alleen het haar op je hoofdhuid.
- Kan je je haar ook verven tijdens deze kuur? (3)
-
Dit is geen enkel probleem, hou er wel rekening mee dat je sneller dan normaal last bij uitgroei krijgt. REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 17 oktober 2011
-
ja echt,bij mij ook,snel een uitgroei! REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 17 november 2012
-
Ja. dat is mogelijk. Wel krijgt u sneller zichtbare uitgroei. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 14 januari 2013
-
Dit is geen enkel probleem, hou er wel rekening mee dat je sneller dan normaal last bij uitgroei krijgt.
- Ik stijl en ik fohn mijn haren elke dag en heb last van droog haar. Hierdoor blijft mijn haar op één lengte volgens de kapper. Kan je ondanks het stijlen en fohnen elke dag in combinatie met de fast hair kuur dan toch verschil zien? (1)
-
Wat je kapper zegt is niet mogelijk, het haar groeit altijd. Met de F.A.S.T. kuur zul je zeker verschil merken. Om de droogheid te behandelen kun je het Nisim Hairmasque gebruiken, deze is ontwikkeld om te gebruiken in combinatie met de Nisim F.A.S.T. kuur REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 17 oktober 2011
-
Wat je kapper zegt is niet mogelijk, het haar groeit altijd. Met de F.A.S.T. kuur zul je zeker verschil merken. Om de droogheid te behandelen kun je het Nisim Hairmasque gebruiken, deze is ontwikkeld om te gebruiken in combinatie met de Nisim F.A.S.T. kuur
- Hallo, ik heb mijn haar getwist maar ik mag het niet wassen kan ik het product dan wel gebruiken? (2)
-
Nee met dit product moet je haar gewassen worden REACTIE DOOR: Suzanne DATUM: 7 april 2011
-
Nee, het product is bedoeld voor gebruik als shampoo met water. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 14 januari 2013
-
Nee met dit product moet je haar gewassen worden
- Kan ik dit product ook gebruiken, terwijl ik een hairwax gebruik die niet uit te wassen is, oftewel haar waar wax in zit? (1)
-
Haarwax die niet uit te wassen is lijkt me niet gezond, het verstopt de porien in je hoofdhuid en zorgt daardoor dat belangrijk voedingsstoffen uit de FAST kuur het haarzakje niet kunnen bereiken. Bovendien verstik het haarzakje wat haarverlies kan veroorzaken. REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 20 april 2011
-
Haarwax die niet uit te wassen is lijkt me niet gezond, het verstopt de porien in je hoofdhuid en zorgt daardoor dat belangrijk voedingsstoffen uit de FAST kuur het haarzakje niet kunnen bereiken. Bovendien verstik het haarzakje wat haarverlies kan veroorzaken.
- Moet je je haar elke dag wassen? maakt het uit als je het om de dag wast of groeit het dan mindersnel? (1)
-
Dit is niet nodig, 5 keer per week is voldoende. Dagelijks wassen is alleen de eerste 2 weken nodig om de werkzame stoffen op te bouwen. REACTIE DOOR: Service DATUM: 8 juni 2010
-
Dit is niet nodig, 5 keer per week is voldoende. Dagelijks wassen is alleen de eerste 2 weken nodig om de werkzame stoffen op te bouwen.
- mijn vraag is het bassis op natuurlijke producten ziet ergeen alchol in en etc? (2)
-
Ik heb even gekeken en de werkzame ingredienten zijn natuurlijk. Ik denk dat de overige ingredienten gewoon zijn om de shampoo zelf te maken. REACTIE DOOR: Debby DATUM: 30 september 2010
-
De werkzame ingrediënten zijn inderdaad natuurlijk. REACTIE DOOR: klantenservice DATUM: 5 november 2012
-
Ik heb even gekeken en de werkzame ingredienten zijn natuurlijk. Ik denk dat de overige ingredienten gewoon zijn om de shampoo zelf te maken.
- Merk je echt verschil dat het groeit, of wordt het alleen voller. Ik heb namelijk erg kort haar en ik heb er best spijt van. En ik wil er zeker van zijn dat deze shampoo werkt. (2)
-
Het wordt inderdaad veel voller en voor mijn gevoel groeit het ook sneller. Ga een week eerder naar de kapper dan normaal. REACTIE DOOR: Madelon DATUM: 30 november 2010
-
ja werkt echt zo een snelle uitgroei die ik heb!!!!!! REACTIE DOOR: isabelle DATUM: 17 november 2012
-
Het wordt inderdaad veel voller en voor mijn gevoel groeit het ook sneller. Ga een week eerder naar de kapper dan normaal.
- kan ik dit product ook gebruiken tijdens mijn zwangerschap? (1)
-
Dit is geen enkel probleem REACTIE DOOR: Klantenservice DATUM: 9 april 2010
-
Dit is geen enkel probleem
- kan ik dit product in de winkel kopen?
zoja in welke winkel?
(2)
-
Nee, ik heb er ook naar gezocht en hij is alleen via internet te bestellen REACTIE DOOR: Suzanne DATUM: 6 april 2011
-
Nee dit product is alleen via internet te verkrijgen REACTIE DOOR: Suzanne DATUM: 7 april 2011
-
Nee, ik heb er ook naar gezocht en hij is alleen via internet te bestellen
- Bevat dit product siliconen? zo ja, welke siliconen? (1)
-
ik heb even gekeken maar het bevat geen siliconen REACTIE DOOR: MArtijn DATUM: 9 oktober 2009
-
ik heb even gekeken maar het bevat geen siliconen
- Ik heb al haar tot mijn taille, heb ik dan meer nodig en gaat zon fles dan minder lang mee dan normaal? (3)
-
hoelanger je haar...hoe meer je nodig heb,dus de flessen zullen dan ook sneller leeg zijn... lochies ;) REACTIE DOOR: Rowana DATUM: 2 april 2010
-
wat een onzin je wast alleen je hoofdhuid de rest spoelt er wel door mijn haar is 70 cm en doe er echt lang mee hoor . REACTIE DOOR: tina DATUM: 1 januari 2011
-
In de beschrijving staat dat je het op je gehele haar moet aanbrengen zowel de shampoo als de conditioner dus hoe langer ja haar is hoe sneller de flessen op zijn REACTIE DOOR: Suzanne DATUM: 7 april 2011
-
hoelanger je haar...hoe meer je nodig heb,dus de flessen zullen dan ook sneller leeg zijn... lochies ;)
- ik heb een vette hoofdhuid, maakt de shampoo het erger? (2)
-
Ik kan daar niets over zeggen.Het is in ieder geval wel een milde shampoo. REACTIE DOOR: N Jansen DATUM: 16 juli 2009
-
Hier heeft het product geen invloed op.
Wel wordt de hoofdhuid gezonder en de kans op vettig haar volgens mij juist minder REACTIE DOOR: Hetty DATUM: 25 maart 2010
-
Ik kan daar niets over zeggen.Het is in ieder geval wel een milde shampoo.
- He, ik heb het vandaag thuis gekregen, maar ik vraag me af over hoeveel weken ik het ongeveer kan gebruiken tot het leeg is.En hoeveel weken moet ik het ongeveer gebruiken? (1)
-
Een kuur gaat ongeveer 2 maanden mee en je gebruikt het zolang je er tevreden over bent. REACTIE DOOR: Birgit DATUM: 16 juli 2009
-
Een kuur gaat ongeveer 2 maanden mee en je gebruikt het zolang je er tevreden over bent.
- Helpt dit ECHT?! Of is het gewoon een kwestie van geduld hebben? (3)
-
De werkzame stoffen hebben 2 weken nodig om zich op te bouwen in de hoofdhuid en het haarzakje. Hierna begint de optimale werking. Vanaf de 3e week merk je al verschil en na 2 maanden helemaal. Naast dat het sneller groeit, is het voller en ziet het er gezonder uit. REACTIE DOOR: Chantal DATUM: 26 februari 2009
-
Geef het 2 maanden de tijd en u zult verschil zien. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 14 januari 2013
-
Het is het proberen waard. Verschilt echt per persoon. REACTIE DOOR: Liza DATUM: 16 januari 2013
-
De werkzame stoffen hebben 2 weken nodig om zich op te bouwen in de hoofdhuid en het haarzakje. Hierna begint de optimale werking. Vanaf de 3e week merk je al verschil en na 2 maanden helemaal. Naast dat het sneller groeit, is het voller en ziet het er gezonder uit.
- kunnen mannen het ook gebruiken ? (4)
-
waarom niet REACTIE DOOR: . DATUM: 9 februari 2009
-
Ja natuurlijk REACTIE DOOR: Suzanne DATUM: 7 april 2011
-
Het product is eveneens geschikt voor gebruik door mannen. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 14 januari 2013
-
tuurlijk! REACTIE DOOR: isa DATUM: 18 maart 2013
-
waarom niet
- Is het geschikt voor kruis haar? (1)
-
Ik neem aan kroeshaar?
In de folder die ik heb staat van wel, "geschikt voor elk haartype, ook geverfd of permanent"
Hopelijk heb je er wat aan, het werkt echt goed namelijk
groetjes
Marinko REACTIE DOOR: Marinko DATUM: 23 december 2008
-
Ik neem aan kroeshaar?
In de folder die ik heb staat van wel, "geschikt voor elk haartype, ook geverfd of permanent"
Hopelijk heb je er wat aan, het werkt echt goed namelijk
groetjes
Marinko
- Mag je dit elke dag gebruiken? (4)
-
Omschrijving lezen. Produkt werkt optimaal bij dagelijks gebruik. REACTIE DOOR: Iet Wijgman DATUM: 21 november 2008
-
Je moet het zelfs de eerste 2 weken iedere dag gebruiken voor optimaal resultaat REACTIE DOOR: Suzanne DATUM: 7 april 2011
-
Zeker de eerste 2 weken moet u het product
iedere dag gebruiken voor een optimaal resultaat. REACTIE DOOR: Jesca DATUM: 14 januari 2013
-
Het is van belang de F.A.S.T kuur de eerste 2 weken dagelijk te gebruiken. De werkzame ingredienten dienen zich namelijk op te bouwen voordat ze effect hebben. Vanaf 2 weken kun je dan eventueel terug naar 5 keer per week. Het beste resultaat haal je bij dagelijks gebruik, de F.A.S.T kuur is hiervoor ook geschikt. REACTIE DOOR: Klantenservice DATUM: 16 januari 2013
-
Omschrijving lezen. Produkt werkt optimaal bij dagelijks gebruik.
Wilt u iemand anders attent maken op dit artikel?
Vul dan onderstaand formulier in en deze persoon krijgt via e-mail dit artikel te zien. Leuk om elkaar op de hoogte te houden van de aanbiedingen en nieuwe artikelen van Drogisterij.net. U kunt ook uw eigen persoonlijke boodschap erbij vermelden.
> Druk deze pagina af















Zoom in










