Effecten: - Geeft een betrouwbare, ultra sterk en houdt het haar tot 24 uren flexibel in model - Plakt niet samen - Houdt het haar elastisch - Droogt het haar niet uit - Helpt beschermen tegen UV - Kamt gemakkelijk uit
Toepassing: - Op een afstand van 20-30 cm op het haar sprayen of op bepaalde lokken voor extra nadruk - Voor volume met het hoofd voorovergebogen of in de haarlijn sprayen
Geweldige haarlak. Als ik gesprayed heb en mijn haar zit niet goed, dan kan ik de haarlak er zo weer uitkammen. Daarnaast heb je niet van dat harde/plakkerige haar. Mijn haar beweegt gewoon nog na het spuiten.
schrijf recensie > alle recensies (10) >
Word iets te hard naar m'n zin, en heb de indruk dat m'n haar altijd snel vettig word ook als ik dit gebruik..
Geweldige haarlak. Als ik gesprayed heb en mijn haar zit niet goed, dan kan ik de haarlak er zo weer uitkammen. Daarnaast heb je niet van dat harde/plakkerige haar. Mijn haar beweegt gewoon nog na het spuiten.
Fijne haarlak, ruikt goed en is lekker stevig!
Even een beetje haarlak... en je haar zit voor de hele dag perfect in model!
Haar word er idd enorm hard van, maar dat is noujuist het fijne. Gewoon je haar in model krijgen, en dan deze lak erop spuiten en het zit!
Haar word er keihard van, niet geweldig!
Ik koop vaak andere haarsprays om uit te proberen, maar ik kom altijd weer terug op deze omdat deze gewoon het best is!
Als je echt een stevige, hardwordende haarlak zoekt is dit de beste!
Wilt u iemand anders attent maken op dit artikel?
Vul dan onderstaand formulier in en deze persoon krijgt via e-mail dit artikel te zien. Leuk om elkaar op de hoogte te houden van de aanbiedingen en nieuwe artikelen van Drogisterij.net. U kunt ook uw eigen persoonlijke boodschap erbij vermelden.
> Druk deze pagina af
Geef aan waarvan u op de hoogte gehouden wilt worden. Zodra dit product weer op voorraad of in de aanbieding is, informeren wij u per e-mail.
Wilt u een offerte voor grote aantallen? Vul dan alle velden van onderstaand formulier in en klik op Verstuur.
Vaste klanten krijgen een oplopende korting. Deze korting is afhankelijk van de totale aankopen. De maximale korting is 10%. Over producten die in de aanbieding zijn wordt geen korting berekend. Dit omdat de aanbiedingen altijd meer dan 10% korting bieden. Daarmee heeft de klant dus altijd het maximale voordeel.
De korting is geldig tot 90 dagen na de laatste bestelling. Daarna wordt de korting afgebouwd. Vaste klanten die regelmatig bestellen behouden dus hun hoge korting.
Vaste klanten kunnen Gapers sparen die kunnen worden ingewisseld voor leuke gratis producten. De voordelen van het sparen van Gapers:
- Gapers sparen is gratis en gemakkelijk.
- Supersnel: 10 Euro = 2 Gapers.
- Inwisselen voor mooie geschenken.
- Geschenken al vanaf 3 Gapers.
- Veel mogelijkheden om Gapers te verzamelen.