John Frieda Luxurious Volume Thickening Conditioner
Binnen 24 uur in huis, veilig en vertrouwd
Volume Thickening Conditioner
Rehydrateert en dringt door tot in slap, fijn en kwetsbaar haar om voor een glossy glans te zorgen. De volumising formule maakt fijn haar veerkrachtig, vol en glanzend. Geavanceerde conditioning bestanddelen verzachten gespleten haarpunten en beschadigd haar. Helpt beschadigingen door droogheid en dagelijkse styling te herstellen. Verzacht haarklitten en geeft een ultralichte conditioning voor optimale doorkambaarheid en soepele styling.
Lees verder...
Laatste recensie
Melanie
09-06-2008
8
Bij gebruik van de hele serie zal je versteld staan! Zelf heb ik slap en dun haar maar als ik alles gebruik van deze serie John Frieda heb ik veel meer volume. Wassen met Luxurios Volume Shampoo (krijg je wel een beetje stug haar van) daarna de conditioner en vervolgens feunen met de mousse. Werkt perfect en véél beter dan Charles Worthington!
Gebruik
Voor het beste resultaat gebruiken na het wassen met Luxurious Volume Thickening Shampoo. Gelijkmatig verdelen, vooral op de punten. Goed uitspoelen. Voor extra volume resultaat, opvolgen met de Luxurious Volume Stylers.
EANCODE(S): 5017634119713 / 5017634030810
ARTIKELNR: 169210
Website fabrikant: John Frieda
| Gekocht door |
Procent |
Leeftijd |
Advies |
| man | 15% | 42 | |
| vrouw | 85% | 42 | |
Bekijk meer producten betreffende
john john frieda john luxurious john volume john thickening john conditioner frieda frieda luxurious frieda volume frieda thickening frieda conditioner luxurious luxurious volume luxurious thickening volume thickening volume conditioner thickening thickening conditioner conditioner
Bezorgkosten
| Nederland, België |
Besteding tot € 40,00 |
€ |
3,95 |
| Nederland, België |
Boven € 40,- Gratis! |
€ |
0,00 |
Europa (tot 2 kilo) |
€ |
14,95 |
Wereld (tot 2 kilo) |
€ |
18,95 |
Rembours (alleen Nederland) |
€ |
12,50 |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Vertel wat je van dit product vindt en ontvang 1
Gaper.
-
-
goede conditioner, maar nog niet bepaald men favoriet..
-
vind het lekker ruiken, en mn haar word heel glad. maar het word er niet echt dikker van.
-
Bij gebruik van de hele serie zal je versteld staan! Zelf heb ik slap en dun haar maar als ik alles gebruik van deze serie John Frieda heb ik veel meer volume. Wassen met Luxurios Volume Shampoo (krijg je wel een beetje stug haar van) daarna de conditioner en vervolgens feunen met de mousse. Werkt perfect en véél beter dan Charles Worthington!
Dit product wordt afgedrukt.
> Mail een vriend of vriendin
> Druk deze pagina af
Wilt u een offerte voor grote aantallen? Vul dan alle velden van onderstaand formulier in en klik op Verstuur.