Helpt bij misselijkheid en braken ten gevolge van reisziekte.
Lijst van hulpstoffen Lactose, maïszetmeel, polyvidon K90, talk, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, magnesiumstearaat. Dosering - Bij misselijkheid en braken: Volwassenen en kinderen boven 12 jaar, 50mg (1 tablet) zonodig driemaal per dag. Kinderen 6 – 12 jaar: 25mg (1/2 tablet) zonodig driemaal per dag. - Bij reisziekte: Volwassenen en kinderen boven 12 jaar, 50mg (1 tablet), 1-2 uur voor vertrek, zonodig driemaal per dag. Kinderen 6 – 12 jaar: 25mg (1/2 tablet), 1-2 uur voor vertrek, zonodig driemaal per dag. Te gebruiken bij · Ter voorkoming en behandeling van misselijkheid en braken ten gevolge van diverse oorzaken en ter voorkoming en behandeling van reisziekte Niet gebruiken bij · Bekende overgevoeligheid voor cyclizine en verhoogde oogboldruk, berustend op een nauwe voorste oogkamerhoek
Lees voor gebruik de bijsluiter
Werkzame stof(fen) CYCLIZINE HYDROCHLORIDE
Contra indicaties Bekende overgevoeligheid bij cycline. Glaucoom berustend bij een nauwe voorste oogkamerhoek
Waarschuwingen en voorzorgen · Voorzichtigheid is geboden bij een vergrote prostaat, vernauwing van de maaguitgang, vallende ziekte, hart/vaat aandoeningen en verhoogde bloeddruk · Het middel kan door pupilverwijdering de oogboldruk verhogen en een acute aanval van verhoogde oogboldruk veroorzaken · Het dempende effect op het centrale zenuwstelsel van cyclizine wordt versterkt bij gelijktijdig gebruik van alcohol, slaapmiddelen en andere kalmeringsmiddelen. Bij ernstige hartzwakte kan cyclizine een vermindering van de uitgepompte hoeveelheid bloed uit het hart gepaard gaande met een toename van de hartslag, bloeddruk in de slagaders en bloedvaten van longen veroorzaken. Overdosering De belangrijkste verschijnselen van een overdosering met cyclizine zijn slaperigheid, duizeligheid, spierslapte, coördinatiestoornissen, stuipen en verminderde ademhaling. Indien u een overdosering vermoedt of bemerkt dient u een arts te waarschuwen. Laat de arts de verpakking of de patiëntenbijsluiter zien. De arts kan u dan verder op de juiste manier behandelen. Bijwerkingen · Sufheid, slaperigheid, duizeligheid en slechte spiersamenwerking kunnen optreden. Ook stimulatie van het centrale zenuwstelsel, zich uitende in slapeloosheid, geïrriteerdheid, bevingen, nachtmerries, zinsbegoocheling kan voorkomen. · Verder zijn gemeld droge mond, gezichtsstoornissen, stoornissen in de urinelozing. Soms maagdarmstoornissen en geelzucht met galstuwing. · Zelden zijn gemeld huidreacties, bewegingsstoornissen gekenmerkt door onwillekeurige, maar samenhangende rukkende bewegingen, leverontsteking door overgevoeligheid en ernstige bloedbeeldafwijkingen. EANCODE: 8714632089785
Wilt u iemand anders attent maken op dit artikel?
Vul dan onderstaand formulier in en deze persoon krijgt via e-mail dit artikel te zien. Leuk om elkaar op de hoogte te houden van de aanbiedingen en nieuwe artikelen van Drogisterij.net. U kunt ook uw eigen persoonlijke boodschap erbij vermelden.
> Druk deze pagina af
Geef aan waarvan u op de hoogte gehouden wilt worden. Zodra dit product weer op voorraad of in de aanbieding is, informeren wij u per e-mail.
Wilt u een offerte voor grote aantallen? Vul dan alle velden van onderstaand formulier in en klik op Verstuur.
Vaste klanten krijgen een oplopende korting. Deze korting is afhankelijk van de totale aankopen. De maximale korting is 10%. Over producten die in de aanbieding zijn wordt geen korting berekend. Dit omdat de aanbiedingen altijd meer dan 10% korting bieden. Daarmee heeft de klant dus altijd het maximale voordeel.
De korting is geldig tot 90 dagen na de laatste bestelling. Daarna wordt de korting afgebouwd. Vaste klanten die regelmatig bestellen behouden dus hun hoge korting.
Vaste klanten kunnen Gapers sparen die kunnen worden ingewisseld voor leuke gratis producten. De voordelen van het sparen van Gapers:
- Gapers sparen is gratis en gemakkelijk.
- Supersnel: 10 Euro = 2 Gapers.
- Inwisselen voor mooie geschenken.
- Geschenken al vanaf 3 Gapers.
- Veel mogelijkheden om Gapers te verzamelen.