Somex Intieme Hygiene Emulsie
| MERK: | Somex |
|---|---|
| INHOUD: | 100ml |
| LEVERTIJD: | op werkdagen voor 18:00 uur besteld, morgen in huis |
| PRIJS: | € 7.45 |
Somex Intieme Hygiene Emulsie
De meeste mannen en vrouwen vertonen wel eens problemen aan respectievelijk de anale, peri-anale en vaginale streek. Onvoldoende of overdreven hygiëne is dikwijls de boosdoener.
Wanneer de natuurlijke bescherming, de vetzuurlaag, wordt aangetast ontstaat een ondragelijke jeuk die aanzet tot krabben. Krabben verhoogt de irritatie met als gevolg nog meer jeuk, nog meer krabben...enz. Zo komt men in een vicieuze cirkel terecht.
SOMEX® herstelt de natuurlijke zuurgraad (pH) van de vaginale en peri-anale streek. SOMEX® verlicht snel en maakt de huid zacht. SOMEX® respecteert de natuurlijke pH van de huid.
SOMEX® is geen zeep maar een alcoholvrije, zachte, reinigende en vochtherstellende emulsie. SOMEX® kan op elk moment van de dag, met b.v. een wattenschijfje, op de geïrriteerde zone worden aangebracht.
SOMEX® mag vooral ‘s avonds voor het slapen gaan niet worden vergeten, omdat krabben dikwijls onbewust ‘s nachts gebeurt. SOMEX® is een zachte aangename lotion, niet vettig en vlekt niet.
SOMEX® wordt ook aangeraden tijdens menstruatie en zwangerschap.
EANCODE: 8717154530407
Lees verder...
BIJBEHORENDE PRODUCTEN
MENSEN DIE DIT KOCHTEN, KOCHTEN OOK

Zoom in






RSS