Medisana Medinose Anti Hooikoorts Apparaat + Extra Neusstuk
| MERK: | Medisana |
|---|---|
| INHOUD: | Set |
| RECENSIES: | ***** (9) |
| LEVERTIJD: | op werkdagen voor 12:00 uur besteld, morgen in huis |
| PRIJS: | VAN 139.95 VOOR 119.95 |
Medisana Medinose Anti Hooikoorts Apparaat + Extra Neusstuk
De Medinose® is een totaal nieuwe behandelingsmethode van hooikoorts en andere neusallergieėn. Zonder medicijnen kun je nu allergische verschijnselen effectief en snel bestrijden. Vele mensen die jarenlang gehinderd werden door hun allergie reageren razend enthousiast. Voor het eerst in lange tijd kunnen zij zonder niezen, loopneus of geļrriteerde ogen weer van de zomer genieten.
klinisch getest - geen bijwerkingen - volkomen veilig - 3 jaar garantie!
Lees verder...
Met Medinose® phototherapie gegarandeerd resultaat!
Nieuwe effectieve behandeling zonder medicijnen bij hooikoorts en andere neusallergieėn
- Werkt direct op het neusslijmvlies - Zeer effectief dankzij specifiek rood licht - Remt snel allergiesymptomen - Vermindert de gevoeligheid voor allergie opwekkers - Slechts 4 minuten per behandeling
De Medinose® gebruik je enige malen per dag gedurende slechts 4,5 minuut. De handige kleine unit geeft dankzij uitzending van een bijzonder soort van rood licht een directe bescherming. De cellen in de neus worden minder gevoelig en zullen niet zo snel meer geprikkeld worden door allergie opwekkende stoffen.
De Medinose® lichttherapie is klinisch getest. De nieuwe methode is bijzonder, omdat niet alleen de allergische verschijnselen snel verminderen, maar je ook minder gevoelig wordt voor allergische prikkels. Dit geldt voor alle neusallergieėn, zoals pollen van bomen en planten, stofmijt en huisdieren. De Medinose® is effectief en veilig en vertoont geen bijwerkingen.
Resultaat Medinose® behandeling - Bij 70% van de patiėnten klinisch bewezen resultaat - Beschermt het neusslijmvlies en maakt dit minder gevoelig voor pollen e.d. - Maakt de celwand minder doorlaatbaar, waardoor minder histamine vrijkomt - Vermindert de overgevoeligheid van het immuunsysteem - U kunt weer buiten genieten van de zomer
Natuurlijke behandelingswijze
- Geen belasting van het lichaam door medicijnen - Werkt direct op het neusslijmvlies - Geen bijwerkingen - Effectief dankzij specifiek rood licht van een vaste golflengte - Snelle aanpak van allergiesymptomen - Volkomen veilig
Voor welke allergie geschikt?
- Hooikoorts - Katten of honden - Paarden - Huisstofmijt - Overige neusallergieėn - Ook geschikt voor diabetici en zwangere vrouwen - Niet geschikt bij neuspoliepen
De behandeling met de Medinose® - Behandelingsduur slechts 4 minuten - Neusstuk met de diode inbrengen in de neus - 3 maal daags behandelen - Bij goed resultaat na 2 tot 3 weken aantal behandelingen af te bouwen tot 2 maal daags - Als de symptomen verdwijnen na enige weken verder af te bouwen tot 1 maal daags - Thuis of onderweg te gebruiken - Ook geschikt om allergie te voorkomen of verminderen (behandeling 1 week tevoren starten) - Geschikt voor het hele gezin - Losse neusstukken verkrijgbaar
N.B. Na afloop van de behandeling moet je het neusstuk van de Medinose goed schoonmaken b.v. met een natte tissue of onder de kraan met water en zeep.
De Medinose werkt op een meegeleverde 9 volts batterij. Deze gaat ongeveer 100 behandelingen mee.
Vragen en antwoorden over Medinose®
Kan ik de Medinose® gebruiken om hooikoorts te voorkomen?
Als je weet voor welke pollen je allergisch bent kun je circa 1 week tevoren starten met het gebruik van de Medinose® gedurende 3x per dag. Ga gedurende het hooikoortsseizoen door met de behandeling. Naar mate de allergische verschijnselen minder worden kun je ook met minder behandelingen per dag volstaan. Je kunt het terugbrengen tot 1 of 2 behandelingen per dag om het resultaat vast te houden.
Wanneer kan ik de Medinose® het best gebruiken?
Als je 2 maal per dag een behandeling doet is het het handigst om dit 's morgens voor of na het ontbijt te doen en 's avonds voor het slapen gaan. Een eventuele derde behandeling kun je 's middags doen. De Medinose® kan makkelijk meegenomen worden.
Helpt de Medinose® ook bij mijn allergie tegen katten?
De Medinose® helpt zowel bij hooikoorts als bij allergie tegen huisdieren en stofmijt.
Ik gebruik medicijnen voor mijn allergie. Moet ik deze blijven gebruiken?
De Medinose® beļnvloedt de werking van medicijnen niet. In principe kunnen beide gelijktijdig gebruikt worden. Je zult echter merken dat je minder last krijgt van je allergie en dus ook minder medicijnen nodig hebt.
Hoe lang moet ik de Medinose® gebruiken?
Dit is afhankelijk van de ernst van je allergie en waarvoor je allergisch bent. Je hoeft de Medinose® alleen te gebruiken in de periode dat je in contact komt met de allergie opwekkende stoffen. Als na 1 tot 2 weken gebruik je allergische verschijnselen afnemen, kun je het aantal behandelingen ook gaan verminderen. Blijf de Medinose® in jouw allergieperiode wel enige malen per week tot dagelijks gebruiken om het effect te behouden.
Ik heb geen last van mijn neus, maar krijg alleen opgezwollen ogen en een kriebelhoest omdat ik allergisch ben. Helpt de Medinose® dan ook?
Opgezwollen ogen en andere allergische verschijnselen ontstaan via het vrijkomen van de stof histamine uit de mestcellen in het neusslijmvlies. De Phototherapie met de Medinose® werkt via het neusslijmvlies. De behandeling met rood licht zorgt ervoor dat de cellen van het neusslijmvlies beschermd worden tegen pollen en andere allergie-opwekkers. Hierdoor verdwijnen niet alleen de neusklachten, maar ook benauwdheid, tranende of opgezwollen ogen, hoesten, jeuk en hoofdpijn.
Hoe snel kan ik resultaat verwachten van de behandeling?
Het resultaat kan na enige behandelingen al merkbaar zijn. In ieder geval moet binnen 2 tot 3 weken een duidelijke verbetering optreden.
Bekijk de Medisana Medinose commercial
-
ik heb hem nu al 3 weken in huis en ik moet zeggen dat vanaf de eerste dag ik al baat erbij heb.begon met 3 maal daags de eerste week,toen de tweede week 2 maal,s'morgens voordat ik naar het werk ging en s'avonds voor het naar bed gaan.
nu nog maar 1 keer s'morgens,ik ben ook allergies voor huisdieren als ik dan in kontakt geweest ben met dieren vooral katten kom ik thuis dan voel ik het al aankomen, die ik de medinose in mijn neus en dan voel ik het direct rustig worden in mijn neus.
REACTIE DOOR: Martin Heidenis DATUM: 16 april 2006 WAARDERING: *****
-
Vanaf mijn negende heb ik zeer veel last van huisstofmijtallergie en hooikoorts. Ik ontdekte toevallig de medinose en wilde het proberen, omdat ik er veel voor over heb om zonder allergie door het leven te gaan.
Tot mijn verrassing bleek het na een paar dagen al te werken en was ik na een paar weken helemaal klachtenvrij. Toe ik stopte met de medinose kwamen de klachten wel terug, in sterk verminderde vorm, ook soms als ik ergens logeerde. Maar zodra ik het weer gebruik, een a twee keer per dag, verdwijnen de klachten. Voor iemand met allergie en hooikoorts zker het proberen waard, het leven wordt een stuk aangenamer met de medinose. REACTIE DOOR: Petra DATUM: 9 januari 2006 WAARDERING: *****
-
Ik sport graag en train in het seizoen heel regelmatig. In het voorjaar doe ik altijd aan de triatlon mee. Iedere keer echter wordt mijn hele trainingsopbouw in februari verstoord door mijn allergie tegen berkenbomen. Ik krijg het direct benauwd, mijn ogen gaan tranen en zwellen op en ik blijf maar liever binnen. Als ik in die periode een wedstrijd heb kan ik gewoonweg niet meedoen. Ik gebruik nu sinds 2 weken de Bionase® ® twee maal per dag en heb totaal nog geen last gehad van mijn allergie. Ik ga lekker buiten trainen en verwacht dit jaar prima te presteren.REACTIE DOOR: Henny Spronkmans DATUM: 5 april 2005 WAARDERING: *****
-
Ik ben al jarenlang flink hooikoortspatiėnt en begin meestal in februari last te krijgen van tranende ogen, een kriebel in de keel en benauwdheid. Deze winter bijvoorbeeld, heb ik na een verkoudheid de hele tijd last gehouden van vervelend hoesten.
Er werd mij gevraagd of ik wilde deelnemen aan een onderzoek om een nieuwe behandeling van hooikoorts zonder medicijnen uit te testen. Het betreft de Bionase® , een toepassing die door het uitzenden van rood licht het slijmvlies in de neus beschermt en de afscheiding van histamine onderdrukt.
Mijn nieuwsgierigheid werd gewekt, temeer omdat ik sta te springen om een oplossing voor mijn allergieproblemen. Ik ben gelijk gestart met de Bionase® twee maal per dag 4,5 minuten te gebruiken en merkte direct dat het vervelende hoesten waar ik steeds last van had verdween.
De volgende ochtend kwam de hoest weer in lichte mate terug. Ik ben de Bionase® direct weer gaan gebruiken, twee maal per dag, net als de keren ervoor. Het gevolg is dat ik tot op de dag van vandaag helemaal geen last meer heb van die nare hoest. Het komend hooikoortsseizoen zal ik zeker doorgaan met de Bionase®!
REACTIE DOOR: Han Veenman DATUM: 5 april 2005 WAARDERING: ***** -
Ik ben al jarenlang flink hooikoortspatiėnt en begin meestal in februari last te krijgen van tranende ogen, een kriebel in de keel en benauwdheid. Deze winter bijvoorbeeld, heb ik na een verkoudheid de hele tijd last gehouden van vervelend hoesten. Er werd mij gevraagd of ik wilde deelnemen aan een onderzoek om een nieuwe behandeling van hooikoorts zonder medicijnen uit te testen. Het betreft de BNS , een toepassing die door het uitzenden van rood licht het slijmvlies in de neus beschermt en de afscheiding van histamine onderdrukt.
Mijn nieuwsgierigheid werd gewekt, temeer omdat ik sta te springen om een oplossing voor mijn allergieproblemen. Ik ben gelijk gestart met de BNS twee maal per dag 4,5 minuten te gebruiken en merkte direct dat het vervelende hoesten waar ik steeds last van had verdween.
De volgende ochtend kwam de hoest weer in lichte mate terug. Ik ben de BNS direct weer gaan gebruiken, twee maal per dag, net als de keren ervoor. Het gevolg is dat ik tot op de dag van vandaag helemaal geen last meer heb van die nare hoest. Het komend hooikoortsseizoen zal ik zeker doorgaan met de BNS !
REACTIE DOOR: Han Veenman, Hillegom DATUM: 20 maart 2005 WAARDERING: ***** -
Ik sport graag en train in het seizoen heel regelmatig. In het voorjaar doe ik altijd aan de triatlon mee. Iedere keer echter wordt mijn hele trainingsopbouw in februari verstoord door mijn allergie tegen berkenbomen. Ik krijg het direct benauwd, mijn ogen gaan tranen en zwellen op en ik blijf maar liever binnen. Als ik in die periode een wedstrijd heb kan ik gewoonweg niet meedoen. Ik gebruik nu sinds 2 weken de BNS twee maal per dag en heb totaal nog geen last gehad van mijn allergie. Ik ga lekker buiten trainen en verwacht dit jaar prima te presteren.REACTIE DOOR: Henny Spronkmans, Gulpen DATUM: 19 maart 2005 WAARDERING: *****
-
Mijn zoontje, Yannik, van 10 heeft al geruime tijd last van hooikoorts. Zodra de pollen weer in de lucht zijn, heeft Yannik veel moeite met ademhalen, moet hij de hele tijd niezen en loopt hij de hele dag te snotteren. Het is een erg aandoenlijk gezicht. Zijn vriendjes spelen buiten, maar omdat Yannik zoveel moeite heeft met ademhalen, kan hij maar even meespelen en moet dan weer naar binnen voor zijn medicijnen.
Nu hoorde ik van een vriendin dat ze voor haar dochtertje de Medisana BNS gekocht had en dat ze na 3 dagen al een behoorlijke verlichting van de klachten merkte. Na het gebruik van al die medicijnen die nooit helemaal goed werkten, waren we wel toe aan een andere oplossing zonder medicijnen. Na aanschaf van de Medisana BNS is Yannik meteen begonnen met 3 behandelingen van 4,5 minuut per dag. Zelfs al na de eerste dag zei hij tegen me: Mama, ik krijg veel meer lucht. Ook het niezen en snotteren nam iedere dag meer af. We zijn echt zo blij met dit apparaatje. Eindelijk iets wat echt werkt en waarvoor je niet dagelijks veel medicijnen hoeft te slikken. Yannik gebruikt de BNS nu twee weken en zelfs in deze zware hooikoortsperiode heeft hij bijna geen last meer van zijn allergie. Dit apparaatje kan ik iedereen aanraden die last heeft van hooikoorts. Het is dan wel eenmalig een grote aanschaf, maar het is echt de moeite meer dan waard.
REACTIE DOOR: Hanneke van den Akker, Steenwijk DATUM: 19 maart 2005 WAARDERING: *****
-
Ik gebruik de Medisana BNS sinds kort. Ik ben enthousiast dat het resultaat al na enkele dagen merkbaar is. Van start gegaan op vrijdag en op dinsdag merk ik al dat ik de medicijnen die ik normaal gebruik achterwege kan laten. Dit is vooral opmerkelijk omdat het een hooikoortsgevoelige periode is. Ik gebruik de BNS ook wel vaker dan drie maal daags. Dit is geen enkel probleem: de BNS is immers volkomen veilig en kent geen bijwerkingen. Wel zullen de buren zich vooral s avonds afvragen wat ze toch doet met dat rode licht, maar dat zal mij een zorg zijn. Ik neem het ook absoluut voor lief dat je er niet allercharmantst uitziet met de diodes in je neus. Er is slechts één ding belangrijk: op een eenvoudige en gemakkelijke manier eindelijk verlost zijn van de vervelende hooikoortssymptomen! En dat is gelukt!REACTIE DOOR: Anne de Boer in Ermelo DATUM: 14 maart 2005 WAARDERING: *****
-
Jarenlang had ik veel last van hooikoorts, ieder voorjaar kwam het weer hevig terug. Met alle klachten van dien niezen, loopneus, jeuk aan de ogen.
Tijdens deze periode kon ik moeilijk een normale leven leiden, waardoor ik mij regelmatig ziek melde op het werk.
In de tuin werken of een wandeling in het bos maken was helemaal uit den boze. Ik had al van alles geprobeerd om de kwaliteit van leven te verbeteren; medicijnen, zalf en sprays maar te vergeefs.
Totdat ik bij Drogisterij.net kwam, zij raden mij aan om de Bionase eens te proberen.
Ik dacht baad het niet schaad het niet, maar na een week merkte ik al een duidelijke verbetering, ik kon zelfs gewoon in de tuin werken! Dit was echt ongelofelijk voor mij. Sindsdien gebruikt de gehele familie de Bionase. Ik wil u van harte bedanken voor dit fantastische product, ik heb mijn leven weer terug!
REACTIE DOOR: Peter Janssen uit Geleen DATUM: 18 februari 2005 WAARDERING: *****
-
ik heb hem nu al 3 weken in huis en ik moet zeggen dat vanaf de eerste dag ik al baat erbij heb.begon met 3 maal daags de eerste week,toen de tweede week 2 maal,s'morgens voordat ik naar het werk ging en s'avonds voor het naar bed gaan.
nu nog maar 1 keer s'morgens,ik ben ook allergies voor huisdieren als ik dan in kontakt geweest ben met dieren vooral katten kom ik thuis dan voel ik het al aankomen, die ik de medinose in mijn neus en dan voel ik het direct rustig worden in mijn neus.
Wilt u iemand anders attent maken op een artikel wat u op www.drogisterij.net heeft gevonden?
Vul dan onderstaand formulier in en deze persoon krijgt via een mailtje het artikel van uw keuze te zien. Leuk om elkaar op de hoogte te houden van de aanbiedingen en nieuwe artikelen van Drogisterij.Net. U kunt ook uw eigen persoonlijke boodschap er bij vermelden.
Stuur aanbeveling naar




Zoom in







